Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » DALT KERESEK! Valami olyasmi...

Alfietantrix kérdése:

DALT KERESEK! Valami olyasmi a refrénje, hogy "hey yamma ye le o"! Nemrég hallottam a neo world-on, egy srác énekel benne, meg még sokan mások, háttérben gitárral. Ismeri valaki? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen stílusú zene volt? pop, rock, metál, techno, rap esetleg? talán így többet tudnánk segíteni, mert van egy sejtésem a számmal kapcsolatban, de ilyen ismeretek nélkül inkább még nem nagyon írnám le...
2013. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azok közül amit felsoroltál, pop-nak mondanám. Ilyen happy muzsika :D
2013. máj. 15. 00:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Gipsy Kings - Bamboleo ? :)
2013. máj. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem :(
2013. máj. 15. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó, imádom ezt a számot. Én ezt a Bolyki Balázsék feldolgozásában ismerem. Illetve nem tudom, hogy feldolgozás-e, de szerintem az. Nagyon jó kis dal. Mellesleg Eyamma a címe. :-) Írd be a youtube-ra hogy Bolyki Eyamma, tuti megtalálod.
2013. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja és a legjobb az egészben az, hogy az egész számban nincs hangszer, mindent szájjal csinálnak. Hatalmas.

Itt a linkje: http://www.youtube.com/watch?v=Ach6xPC79dQ

Koncertjükön is voltam már, az egyik legnagyobb élmény volt. Igazi gyöngyszemek a magyar zenei életben.

Előző válaszoló voltam.

2013. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN

KÖSZÖNÖM!!! :D

2013. okt. 15. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!