Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire gáz, ha 15 évesen az...

Mennyire gáz, ha 15 évesen az apukámmal megyek el egy koncertre?

Figyelt kérdés
A koncert helyszíne kb. 10 perc kocsival az otthonunktól...

2013. jún. 26. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire
2013. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az attól függ, ha csak ő fuvaroz, az nem gáz, de mondjuk gyalog se lenne messze

Ha vele veszel részt a koncerten, akkor az attól függően gáz, h milyen koncert, kik az előadók, mert ha pl a Kárpátia, akkor nem gáz, de mondjuk ha PapRita, akkor az nagyon gáz :D

2013. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát..apud hány éves,és hogy is néz ki?Meg milyen koncertre is akar elkísérni?Az én apum 37 éves,szal fiatalosan néz ki,én meg sokak szerint idősebbnek,mint amennyi vagyok,szal amikor elmentem egy depresszió koncertre,valaki megkérdezte,hogy mióta vagyunk együtt.. O.o


16/L

2013. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz(bár tényleg függ attól, hogy milyen koncert). Én is 15 vagyok, és bár még nem voltam semilyen koncerten, apum nagy Edda rajongó, ha lenne koncert én mennék vele szívesen:)


Egyszer már nekünk is beszóltak az utcán, hogy "Éljen az ifjú pár", csakhogy apám 50 felett van(kései gyerek vagyok), de amúgy szerintem ez tényleg nem gáz.

2013. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fish! koncert, zöldpardon, 52 éves, kb. annyinak is néz ki (talán kicsit fiatalabbnak)
2013. jún. 26. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Én 15 évesen mentem Rammstein koncertre apámmal... Mindenki leszart minket a koncertet élveztük :D
2013. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem gáz!

sőt, tök menő, és jófej, hogy elkísér téged, hogy vigyáz rád.

2013. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk pont az van, hogy mindig mondom apunak vagy anyunak, hogy egyszer simán eljöhetne velem valamelyikük:D legalább megismernék az ottani barátaimat:D de nemigazán akarnak:o na majd ha a bandámmal elkezdük a koncertezést:D az első sorban fognak pogózni:D:D
2013. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!