Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárvásárlás! Milyen elektrom...

Gitárvásárlás! Milyen elektromos gitárt/szettet vegyek kezdésnek?

Figyelt kérdés

Elektromos szóló gitár vásárlás előtt állok, de mivel első gitárom lenne nagy a tanácstalanságom, ebben kérnék segítséget tőletek!

Egy elektromos szóló gitárt szeretnék venni, rock,punk-rock stílust szeretnék leginkább játszani vele, mint pl.: Papa Roach, Sum41, Green Day, Fall Out Boy stb..

Nézegettem különböző gitárokat de nem tudom mi lenne a leginkább megfelelő, egyik egy Ibanez GSA 60 WH volt a másik meg egy Cort KX5 WP. Ja és persze hogy milyen árkategóriában venném..pénzügyileg vagy 40-50 ezer ftom lesz rá erősítővel együtt vagy 90-100 ezer ft körül, ezért örülnék ha mindkét árkategóriába tudnátok mondani nekem egy gitárt+erősítőt. Az erősítőnek nem kell nagynak lenni, gyakorláshoz elég egy kb. 15Wattos is, csak a hangzása legyen jó, aminek köze van a rockos stílushoz. Nos röviden ennyi, remélem minden fontosabb infót leírtam ahhoz hogy tanácsot tudjatok adni. Előre is köszönöm a segítséget!


2013. jún. 26. 16:25
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


esetleg még erről a szettről mi a véleményetek? hangzásilag jó? alkalmas ilyen stílusra? megérné?

2013. jún. 26. 16:29
 2/6 anonim válasza:
Ne szettet vegyél, inkább külön gitárt és erősítőt. Hidd el jobban megéri. Milyen kinézetű gitárt szeretnél? Les Paul? SG? Stratocaster?
2013. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leginkább Stratocaster érdekel, de ha van jó ár érték arányban Les Paul az is szóba jöhet.
2013. jún. 26. 19:21
 4/6 anonim válasza:

Stratocasternek egy Yamaha Pacifica 112 J-t ajánlanék. Ez egy kicsivel több mint 50.000 forint, de ez egy nagyon jó minőségű, szép hangú gitár. Biztos sok évig kitartana. Profik is nagyon dícsérik. Igazából nem teljesen strat másolat az alakja épp hogy egy kicsit más. Belinkelem a különböző színeit.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Les Paul-nak egy Epiphone LP 100-at ajánlanék, vagy egy Cort CR100-ast. [link]


[link]

2013. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Erősítőnek: [link]


[link]

2013. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!