Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a vélemyényetek a Soundstat...

Mi a vélemyényetek a Soundstation SLP 200 gitárról?

Figyelt kérdés

Érdemes e 42.500 forintért megvenni? Vagy ha nem, akkor milyen gitárt érdemes? (Haladó vagyok)

Olyanok válaszát várnám főként, akik fogtak kezükben ilyen gitárt, hogy milyen hangja van, van e valami hibája, stb.



2012. nov. 11. 00:32
 1/8 Shazeen ***** válasza:
Szerintem gyűjts még és vegyél egy Epiphone-t vagy egy Vintaget. Jobban jársz.
2012. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg egy Epiphone Les Paul Special II ??
2012. nov. 11. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem vintaget se epiphonet se vegyél. én inkább egy cort x 1 ajánlok 35E ha joltudom és hangzása gyönyörű. vintaget csak akkor vennék, ha többet rászánnék . De epiohonet semmiképpense:) Vagy cort ,ibanez de azt csak használtan kapsz ennyiért.
2012. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Cort x1-nek állítólag szar a tremo-ja, mert egy nyújtás, és el is vagy hangolódva.. úgyhogy azt azért hagynám ki inkább..
2012. nov. 11. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
ez rohadtul nemigaz én 6 szolo után hangolodtam ki am én helyedbe használt gitárt vennék:)
2012. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kérdező: ha böngészel sokat az oldalon, már biztos észrevetted, hogy killixx válaszainak 99%a hülyeség, és a maradék 1% is csak véletlenül lesz értelmes :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..


de igazából (főleg azért, mert már nem most kezdted, így könnyebb), próbáld ki mindkettőt, az epiphonet is, és a soundstationt is. kapásból rávágtam volna, hogy inkább vegyél epiphonet, de a soundstationnál elgondolkodtatott az a ragasztott nyak. ennyi pénzből gondolom úgysem profi hangszert keresel, hanem kevés pénzből a lehető legjobbat akarod kihozni. igaz az, hogy az olcsó cortoknál is bajos a tremoló, és ha alapból lespaul gitárt néztél ki, ennyiért jobb is lesz egy fix hidas. sok tesztet én sem találtam róla, de már most azt mondom, próbáld ki, nem is biztos az, hogy olyan rossz az attólmég, hogy gagyi márka :D

2012. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm az értelmes választ! :)

Egyébként már vettem gitárt.. DEAN VENDETTA XMTS CWH -t 51-ért :D (vagyis ma rendeltem meg, csütörtökön hozzák ki :D

Ha akarjátók, leírhatom majd hogy hogyan szól..

2012. nov. 13. 20:03
 8/8 AlmasRepa válasza:

"szerintem vintaget se epiphonet se vegyél. én inkább egy cort x 1 ajánlok 35E ha joltudom és hangzása gyönyörű. vintaget csak akkor vennék, ha többet rászánnék . De epiohonet semmiképpense:) Vagy cort ,ibanez de azt csak használtan kapsz ennyiért."


Látom életedben nem volt Epiphone gitár a kezedben, sem Vintage. De azért írod a marhaságaid.

2017. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!