Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szereted a Quimby zenekart?

Miért szereted a Quimby zenekart?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy rajtam kívül ki miért szereti ezt a zenekart. :)

2013. jún. 28. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először is Kiss Tibi hangja..imádom. A zenei hangzás is nagyon jó, de a szövegek..leginkább azok fogtak meg. :)

25/L

2013. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem szeretem mert szar. Nincs dallama, nincs rendes ének. A szövegek rettenetesek. Nevetséges, hogy egyesek istenítenek egy ilyen Kiss Tibi szerű drogos senkiházit.
2013. júl. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Á köszi a választ! A magadfajta primitív emberek véleményét elfeledtem megkérdezni. Bocs.

De sebaj! Köszi! ;)

2013. júl. 9. 00:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudja mindenki értékelni a művészetet. Ha Kiss Tibi nem drogozott volna nem biztos,hogy ilyen lenne a világnézete és nem írt volna ilyen igazi, néha kissé beteg szövegeket,amiket érteni is kell. Nem beszélve a képeiről,amiket festett. Szerintem zseniális. Azt meg senki ne mondja,hogy nincs hangja..kiráz s hideg ha hallom...isteni. :)
2013. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Szívesen olvasok ilyeneket! :)
2013. júl. 9. 11:56
 6/11 anonim válasza:
Én is a szövegek miatt kedveltem meg. A zene pedig... nincsenek rá szavak. Egyedi, különleges, utánozhatatlan, zseniális. :) MŰVÉSZET :)
2013. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
29%
A Quimby borzalmasan rossz, felfoghatatlan, hogy egy ilyen minden zeneiséget nélkülöző, semmitmondó dalszövegű giccses fost, hogy szerethetnek ennyien, de lehet, hogy én pisálok a széllel szemben.
2013. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kedves előző. Tudsz ilyet írni? Nem. Akkor kussoljá. Mert a Quimby zseniális.
2013. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
10:58 Tudod, hogy tud-e ilyet írni? Nem. Akkor kuss.
2013. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hogy tudok ilyet írni? Na szerinted hogyan észlény? Kultúráltan leírtam a véleményemet de sajnos az ilyen fogyatékos faszok mint te így is belekötnek.
2013. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!