Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, ha 15 évesen gitározni...

Gáz, ha 15 évesen gitározni akarok tanulni?

Figyelt kérdés

Szerintem nem, de a környezetemben annyira eltérőek a vélemények, hogy úgy döntöttem, megkérdezlek titeket is. És én basszusgitáron szeretnék játszani. Szerintetek hülyeség azonnal azon kezdeni, vagy nem? És sok helyen hallottam olyasmiről is, hogy egy lány nem basszusgitározhat. Erről mi a ti véleményetek?

15/L



2013. jún. 28. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem abszolút nem gáz. Egy 72 éves vagy egy 6 éves is ugyanúgy nekiállhat gitározni, anélkül, hogy ciki lenne.

Az meg ugyanúgy hülyeség, hogy egy lány nem lehet basszeros. Vágj bele, tanulj, gyakorolj, élvezd :)

2013. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Tudod te, hogy milyen szexinek találják a srácok ha egy lány tud gitározni? :D
2013. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

http://www.youtube.com/watch?v=BBvelzfXlBI

Szerintem szexis,gózzál vegyél azonnal egy Rickenbackert és légy te a következő Cliff Burton női alakban.

2013. jún. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Kifejezetten előnyös, ha egy lány basszusozik.


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány basszerozik, az aasdghaédg :3333

Nekem barátnőm tolja, én gitározom, és ha nem távkapcsolat (:/) lenne akkor a nap fele zenélgetéssel menne el. A másik fele meg..azt rádbízom mikre gondolsz :D

15/F

2013. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság!! Miért lenne gáz? Hangszeren játszani szerintem tök jó, nemtől függetlenül:) Am csodálni szoktam, aki gitározni tud:)
2013. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Skinheadman171 ***** válasza:
100%
Semmi sem gáz vagy "ciki".Amúgy miért akarsz ennyire a mások véleményétől függeni? ha az neked jól esik csinálod és kész, ne engedd hogy beleszóljanak mit szeress. basszusozni meg akárki basszusozhat, hülyeség hogy egy lány nem csinálhatja.
2013. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Skinheadman171 ***** válasza:
100%
ha valamit szeretnél csinálni akkor azt ne azért csináld mert más is azt csinálja, ha valamit akarsz csinálni azt azért csináld mert jól esik ne azzal foglalkozz hogy más mit fog hozzá szólni. pont ezért nincs más a legtöbb embernek egyénisége, mindig csak a másikat nézi hogy öltözik mit csinál.
2013. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Józsi hozd ma' ide a disznózsírt!



Hülye kérdésre hülye válasz :)

2013. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szexi ha egy lány basszerozik :$
2013. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!