Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitározni szeretnék. és nem...

Gitározni szeretnék. és nem akarok akkusztikussal kezdeni. Hanem vagy szolo vagy basszus. Melyik a jobb? melyik eccerübb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát,a basszus az sokkal egyszerűbb. Én is azzal kezdtem,de akarok szólózni is. Fél éve kezdtem,és eléggé jól megy,és nagyon egyszerű megtanulni. Igaz hogy a mai napig nem megy az ujjal pengetés..
2010. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aznagyonjoo....és tanártol tanultáll??
2010. dec. 21. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
nem,soha nem jártam tanárhoz. Haverom segített,meg gitartab.hu vagy ultimate-guitar.com-ról (azthiszem)szedek le tabokat. ha valami segítségre van szükséged írj pm
2010. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bumbi02 ***** válasza:
a basszus gitározás könnyebb? hát vitatnám:) sokkal megerőltetőbb basszusgitáron játszani mint normálison, mivel a basszusgitárnak vastagabb húrjai vannak, nagyobb a húrtávolság is, nagyobb erővel kell lenyomni stb.. slap bass-t megtanulni se látszik könnyünek, meg a tappingelést basszusgitáron.. én speciel sológitározok, kezdőként érdemesebb elkezdeni sológitáron, majd onnan ha csábít a basszusgitározás áttérhetsz oda is, de sológitáron könnyebben tanulsz szerintem. mondjuk ez függ attól is hogy az ember milyen poszton szeretne lenni:) mély basszussal megbízható támaszt ad a dallamnak, vagy pedig "hősködik" a gitársolókkal egy szám közepén:) szerintem mind2 dolog jó:)
2010. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szoló egyszerübb,nemkell feltétlenül szólóznod lehetsz ritmus gitáros is,persze ahhoz is kell tehetség.
2010. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szokásos kérdés részemről (lassan ctrl+c ctrl+v): milyen zenét szeretnél játszani?
2010. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szolo eccerűbb, de a szóló egyszerűbb. Kezedben a violinkulcs.
2012. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!