Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Beválaljam rammstein zenék...

Beválaljam rammstein zenék játszására a Soundstation SLP300-as gitárt?

Figyelt kérdés
[link] A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jún. 30. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Há vállald.
2013. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én Soundsationt nem vennék. Borzasztóak. Inkább használtak közt nézz szét, bár újonnan is találsz ettől jobbat!
2013. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
akkor újonan milyen gitár tudtok rammsteinhez? 50e ért lehetőleg feketét! És lécci ha tudtok akkor küldjetek többet! Csak Les Paul és Super-strat! Köszi!
2013. jún. 30. 19:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Rammsteinhez...

Kb mindegy, ott nincs semmi extra hangzás, csak a hatalmas ENGL fejládák, olyanod meg gondolom úgy sem lesz...

Specifikációk alapján ez a gitár sem rossz, ki kéne próbálni egyet aztán eldönteni jó-e.

2013. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még csak nem is ENGL szól am de mind1 :D És RZK soundja igenis kiemelkedően jó a metálosok körében.
2013. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet most nem ENGL-t használnak, régebben azt használtak.

Teljesen mindegy a márka, a lényeg azon van, hogy 10 wattos tranyós kombóból semmilyen gitárral nem fog Rammstein hangzás jönni.

"És RZK soundja igenis kiemelkedően jó a metálosok körében."

Oszt ki írta, hogy nem? Azt írtam, hogy nincs benne semmi extra megfejtés, gitár, kábel, erősítő, azt rokk.

2013. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

RammsteinHOZ!!!!!!!!!!!

És amúgy bármit ahol hídban humbi van. Miért ragaszkodsz ennyire a strat/lp formához? Cortok, Ibanezek vannak ennyiért, amik bőven jók lesznek neked, de nem az említett formákban. Amúgy az említett formák nem is valók Rammsteinhoz.

2013. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja akkor jó :D Úgy gondoltam hogy magára a soundra gondoltál. Amúgy ahogy emlékszem elég sok effektet használ Richard. BTW ő Mesás volt mindig. És igen, sose lesz Rammstein sound ilyen kis izéből, de hidd el, hogy egy kezdő azt hall bele amit akar ;)
2013. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Am super-strat ot írtam ami nem strat! És Paul Landers is les paul gitárokat használ,akkor mértnem jó a les paul formályú gitáz?

Bocsi,de nemigazán jönnek be a cort x formák,és amik ebben az árkategóriában vannak ibanez gitárok azok is super-strat ok,szóval azt írtam!

2013. jún. 30. 21:04
 10/14 A kérdező kommentje:
jah,és nemtom hogy a guitar rig 4 és a rammfire elég rammstein-se hangzást da! :D mert azt használok! ;)
2013. jún. 30. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!