Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallottátok már a Rammstein...

Hallottátok már a Rammstein új számait?

Figyelt kérdés
Én most hallottam őket és szerintem jók!

2013. júl. 2. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Linket lécci

ha nem tudsz irj privatban

2013. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
milyen új számaik?
2013. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valaki kérem linkelje be őket! Még nem hallottam róluk..
2013. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

húhhúú...ez igen jó hír, mivel ezek demo számok, így elképzelhető, hogy egy új album közeledtét jelentik :D:D

Személy szerint a Spieglein tetszett a legjobban.

2013. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez nem Rammstein sajnos,

Elsorre is eszrevettem hogy ez nem Till hangja es a kommentekbol ki is derul hogy ez a Völkerball egyuttes 2012 lemeze elvileg. Szoval meg varhatunk egy kicsit, de viszont hamarosan megjelenik az Emigrate uj lemeze.

2013. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem nagyon figyeltem de nekem is fura volt a hang, de hasonlított Tillére és most mikor másodjára meghallgattam akkor észrevettem a különbséget.

és mikor jelenik meg az új Emigrate album????

2013. júl. 5. 17:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Az Emigrate szerény véleményem szerint egyáltalán nem hasonlít a Rammsteinra. Till Lindemann hangja sokkal basszusosabb és mélyebb és jobb, mint Richardé. Richard nem az éneklésre született hanem a gitározásra. Egy magamfajta metalcore girl-nek nem tetszik az Emigrate, mert túl magas az énekhang benne.. Túl modern világnak élő. A Rammstein egy olyan zenekar ami egyedi és Till hangját nem nagyon lehet utánozni, de Richardét lehet..
2013. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hat az nem kerdes, hogy a Rammstein a legjobb zenekar a vilagon igy nekunk Rammstein fanoknak kotelessegunk elismerni az Emigrate-tet :D

Amugy kb 2 honapja irtak ki a facebook oldalukra vagy azt hogy keszul vagy azt hogy mar felvettek nem emlekszem pontosan.

A bocsi-s voltam :D

2013. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az Emigrate is baromi jó...
2013. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!