Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják ennyien a rap-et?

Miért utálják ennyien a rap-et?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert rossz?
2013. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem ez nem így van. A társaságomba is nagyon sokan szeretik. Bár tény és való, hogy nagyon sokan ezt a discos divatzençt részesítik előnybe, sajnos.
2013. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert a legtöbbször csak a pénzről, nőkről stb. (pl. arról, hogy minden lány r.banc) szóló zenéket lehet hallani a legtöbb 'helyen' (ez alatt azt értem, hogy a tv-ben is csak ezeket adják). Szerintem ez csak szörnyű alapra való 'értelmetlen' szövegelést jelent az embereknek, és ezért nem is fogják meghallgatni az olyan számokat amik esetleg többet mondanak ezeknél. Mert ők már eldöntötték, hogy a rap rossz. Persze ez csak a saját véleményem.
2013. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én nem utálom csak nem szeretem a stílust,de ze nem jelenti azt hogy utálom :)
2013. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat hallgatok NKS-t,Essemmet,MB-t,Day-t meg ilyeneket és a környezetemben nem igazán tűrik meg :D
2013. júl. 5. 10:28
 6/11 anonim válasza:
Mifelénk meg pont imádják. :D
2013. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én rock,metal,punk rajongó vagyok de nem utálom a rap zenét sőt vannak számok amiket bármikor szívesen meghallgatok.Én inkább a rappereket utálom,pontosabban az ilyen 50 cent,Dopeman,Majka,Mr.Busta típusú rappereket akik nem tudnak mit kezdeni magukkal ezért beállnak rappernek mert ahhoz nem kell különösebben nagy tudás amit ezek művelnek
2013. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá nagy tudás? Höhö, próbálj meg rappelni. Az istennek sem fogod tudni úgy hangsúlyozni a mondatot, ahogy azt a 'nagyok' csinálják. :D

Egyébként sokan tényleg azért utálják, mert azt hiszik, ez csak beszéd egy alapra. Tény, hogy legtöbbször kvákról, drogokról és a pénzről szól, de hát ha nekem ez tetszik... Másnak meg a hörgéses metálok tetszenek, na én meg abban nem találok értelmet.

C'est la vie :D

2013. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy valaki félrefogja érteni amit mondok.Én nem a rap zenére értettem hogy nem kell hozzá nagy tudás mert azt is lehet professzionális szinten csinálni hanem arra amit a fent említett emberek csinálnak.Másik dolog meg az hogy nem tudhatod hogy én mire lehetnék képes rapperként mivel sok gyakorlással mindent meg lehet tanulni.Én sem mondom hogy te meg próbáld meg kiénekelni azt amit mondjuk Ronnie James Dio kiénekel mert lehet hogy képes lennél rá csak téged ez pont nem érdekel.
2013. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó-jó, nyugi, nem haragból mondtam. Igazad van, félreérthető amit írtam, a nagyok alatt meg nem a fent említett magyar csicskákat értettem. :) Igazából ezt nem is neked címeztem, hanem azoknak, akik szerint a rap tényleg csak egy alapra mondott szöveg. Úgy látom, te normálisan állsz a dolgokhoz... Becsüld ezt meg magadban, kevés a hozzád hasonló nyitott ember. :)
2013. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!