Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Csabát mért utálják ennyien?

VV Csabát mért utálják ennyien?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert a műsor szempontjából unalmas. A magánéletben lehet jó arc, ezt nem vitatom.
2011. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Nálam inkább az a kérdés, hogy miért szeretik ennyien? Fel nem bírom fogni, egy undorító ember, ránézek a pofájára és már jön, hogy hányjak. Olyan pofákat vág, nyalja a száját, folyik a nyála, azok az undorító fogai meg buz.is mozdulatai... Fúj, hogy lehet szeretni?
2011. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Azért mert szánalmasan unalmas! Messziről látszik róla hogy egy életképtelen született lúzer. Nem tud kommunikálni.

Ha valamit mégis kinyög, azt érteni sem lehet. Nem szórakoztató hanem egyenesen fárasztó. Nem a tévébe való egy ilyen ritka nagy béna ember.

2011. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de szerintem egy értelmes,okos ember.Csak azért szerepel keveset az összefoglalókban mert nem csinál olyan hülyeségeket mint a Péter,Attila,Veronika.....Tegnap pl. a Veronika bebújt az ágy alá h kihallgassa a Veráékat ^o)
2011. dec. 18. 16:19
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Engem egyszerűen irritál. Idegesít úgy ahogy van. Nagyon nem bírom a fejét. Pluszba még unalmas is! Még hogy ő majd kulcsfontosságú játékosa lesz a VV-nek és majd felforgatja a villát...ő mondta a Cristofel párbajon..... Lehet hogy másoknak ez bejön. DE NEKEM NEM! Veronika sem a kedvencem, de ő legalább csinál is valamit és nem unalmas! Úgy hogy ha választani kell, akkor ezerszer inkább Veronika mint a tuja. Nyugodtan lehet lepontozni mert nem érdekel!
2011. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
csak rá kell nézni. egy sajnálatra méltó idióta.
2011. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem,Veronka haza!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mert unalmas és semmittevő aki lehúzza a műsort!
2011. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább veronika húzta le a műsort az állandó nyávogásával, 10 percig tartott neki egy mondatot elnyávogni. engem rohadtul idegesített és fárasztott, és nagyon örülök, hogy most már nem ezzel fog eltelni a műsor fele, hogy veronika meg péter hülye nyavalygását kell hallgatni. Szerintem azok utálják Csabát, akik irigyek rá, mert ő mindenben jó, jól néz ki, okos stb. aki azt mondja, hogy Csaba nem életrevaló meg béna, az szerintem más műsort néz...
2011. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Vagyis VV Fikát? A képen megkapjuk a választ!


[link]

2011. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!