Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Metallica a koncerteken...

A Metallica a koncerteken miért játszik sokkal, de sokkal gyorsabban, mint amilyen valójában egy szám?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutass példát, én még nem vettem észre.
2013. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2013. júl. 5. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:

A One-al az a helyzet, hogy Lars már nem tudja elkalapálni, ezért össze-vissza ütöget, a többiek meg mennek utána gondolom, vagy azért, hogy ne tűnjön fel annyira, hogy szar a dob. :S

Egyébként az eleje szerintem nem gyorsabb.

2013. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amit mondasz az elején, az már nekem is feltűnt. Egy ideig felfogtam imprónak, de már helyenként a tök egyértelmű részeket sem úgy hozza ahogy a lemezen van.

De miért nem tudja az olyan számokat lejátszani rendesen, amiket már x éve(!) nyomat???


Egyébként a fenti szám nem jó példa, de hidd el van olyan szám amin gyorsabbak, ha megtalálom majd belinkelem :)

2013. júl. 5. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából miért nem tudja. Nem dobolok és nem játszom semmiféle hangszeren, de lehetne erre ezerféle választ adni, úgy mint már nem érdekli, sosem volt egy jó dobos, vagy csak beleöregedett, de igazság szerint Lars nélkül a Metallica sem lenne az ami és koncerten amúgy is a feeling a lényeg ;-)
2013. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon régen olvastam egy interjút. James abban azt nyilatkozta, hogy kezdetben amiatt voltak gyorsabbak a számok élőben, mert Lars hajlamos az idegességre, és emiatt gyorsabban is játszik. Később meg gondolom felismerték, hogy pl. a Creeping death jóval ütősebb az album-verziónál gyorsabban játszva.
2013. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!