Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb Tankcsapda vagy...

Melyik a jobb Tankcsapda vagy Guns n roses?

Figyelt kérdés
szívem szerint én inkább a Tankcsapdát választom ti ?

2013. júl. 5. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Relatív,de ha az "eredeti" Guns N Rosesra érted a kérdést,akkor számomra a Guns.
2013. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem a mostanira
2013. júl. 5. 23:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Guns N' Roses...
2013. júl. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is egyértelműen a Guns N' Roses.


Sőt, igazából összehasonlíthatónak sem érzem a kettőt. A Guns azért mind az Appetite, mind az Illusion albumokkal olyan alapműveket tett le az asztalra, amik a 70-es évek utáni rockzene legfontosabb albumai között vannak.


Nem vagyok én ellensége a Tankcsapdának sem, 16 évesen TCs volt az első igazi koncertélményem, és annak idején a korai lemezeiket hallgattam is sokat, de azért közel sem egy ligában játszanak.


Ha meg a mostani formájukat nézzük, hát számomra a TCs utolsó értékelhető dalai az Élni vagy égni lemezen voltak (és már azon is volt sok nagyon gyenge szám), a sokat szídott Chinese Democracy meg legalább egyéni, újszerű és a saját útjukat járták, még ha ez sokaknak nem is egyezett meg az elvárásaival (nekem jópár szám bejött róla azért).

2013. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért eléggé egyértelmű. Guns. Sokkal változatosabb zene nem beszélve olyan egyéniségekről mint Axl és olyan gitáros is ritkán akad, mint Slash. Tcs magyar viszonylatban elmegy. Még ha nem ide születtek volna Lukácsék akkor se
2013. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet őket összehasonlítani, mert egyáltalán alig van közük egymáshoz. szeretem mind a kettőt, de én mégis a Tcs-t választanám, mert gyönyörű, értelmes, k/rva jó rímekkel tarkított szövegeik vannak, és ha még zeneileg nem annyira jók mint a RÉGI gnr, akkor is a magyar nyelv választékos szókincsét annyira kihasználják, hogy öröm olvasni, és hallgatni egyaránt.. hiteles, igazat szól Lukács mindegyik szövegében, és ekkora tehetség, aki ilyen jó szövegeket ír, ritkán akad. na nem beszélve arról, hogy Lukács nagyon értelmes, okos ember,és nekem annyival szimpatikusabb mint Axl, hogy már itt bukta a Gnr... mondjuk hiba, Axl miatt nem kedvelni a Gnr-t, mert ugye ott van Slash, aki tehetséges, meg minden :) Szóval Tcs \m/
2013. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
imádom a Tankcsapdát,de a legjobb a GNR!! Azért nem véletlen világhírű!Igazi klasszikus...Szerintem maradandó amit alkottak:)
2013. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A mostani G N'R egy nagy fos, a régit meg olyan jó volt, hogy bűn összehasonlítani a Tankcsapdával. Nem igazán szeretem a Tankcsapdát, de most szerintem jobb mint a Guns N' Roses.
2013. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tankcsapdára voksolok. :)
2013. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
GNR!
2019. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!