Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire számítsak?

Mire számítsak?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és nem sokára Punnany Massif koncertre megyek. Ez az első Massif koncertem, és fogalmam sincs, hogy melyik korosztály lesz jelen. Lesz lehetőségem a koncerten ismerkedni, vagy az idősebb korosztály favorizálja a zenéjüket?

2013. júl. 6. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz a lényeg hogy ne legyél józan, rúgjál be keményen,utána jön minden magától :DD
2013. júl. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is terveztem tisztán érkezni! :D Az ismerkedéssel sincs bajom, nem vagyok félős, meg ilyenek, csak érdekelne, hogy lesz -e jelen a korosztályomból valaki, mert 17-től felfelé már azt vettem észre felejtős.
2013. júl. 6. 02:17
 3/5 anonim válasza:
Cimboráimmal a nyugdíjas klubból figyeljük az eseményeket. Néha kiugrunk a Pircsivel egy-egy koncertre. Bár Grillusz Vilmos a favorit, de ez is megteszi. Bátran keress meg minket a büfénél cicám ;)
2013. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MarkoG ***** válasza:

már bocs de 15 évesen ne rúgj be ...egy sör maximum!


am fiatalok nagyrészt ;) könnyű ismerkedni meglátod

2013. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 14 lány vagyok és nekem is ez lesz az első punnany koncertem :D unokatesómmal megyek aki mondjuk már 24... Ja de most látom tavaly írtad a kérdést :)
2014. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!