Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bruce Dickinson vs. Ronnie...

Bruce Dickinson vs. Ronnie James Dio?

Figyelt kérdés
Melyik jobb énekes szerinted? Dickinson az Iron Maidenben szerzett elévülhetetlen énekkarriert,Dio a Rainbowban,Black Sabbath,saját csapata...Szerinted melyik a jobb? Egyenlő ellenfelek,vagy az egyik sokkal jobb? Nekem megvan a favoritom...
2013. júl. 6. 06:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Személy szerint nem tudok dönteni, de ha mindenképp választanom kellene, akkor azt mondanám, hogy Bruce Dickinson.
2013. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dickinson
2013. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem Dio a favoritom. Miért? Mert a Rainbowban elénekelte a Stargazer-t és mert a Rainbow nagy kedvenc. De a Stargazer-t nem véletlenül tartják a világ talán legjobb hard rock nótájának. A Maidentől a Powersleave az abszolút favorit...de ez ízlés és pofon...;-)
2013. júl. 6. 10:24
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Dio! Bruce egy díszbúza....
2013. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Mind a kettő isten
2013. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hehe, itt is pont ez a kérdés:

[link]

és ez már a negyeddöntő. Szavazhattok is akár.

Meg Hetfieldre is.

2013. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lemásolták az ötletemet:-). Dio az Isten!
2013. nov. 20. 09:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lemásolták, így jött ki. Ez egy többfordulós szavazós játék volt és ők maradtak a végére. Alul a táblázatban láthatod ki ki ellen volt párban. Érdekes egyébként.
2013. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem. Az a baj telón nem tudom nyomon követni, vagy csak béna vagyok...Nem baj, Rainbow: Stargazer Dio énekével fantasztikus hard rock nóta. Ez a zárszavam.
2013. nov. 20. 10:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Dio, ez alap. Dickinson is király, de Dionak olyan szívettépően gyönyörű hangja volt, hogy szvsz Dickinson a nyomába sem ér. Hál' istennek volt szerencsém látni őt 2007-ben a Heaven and Hellel, isten volt.
2014. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!