Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elég hülye kérdés, de szerinte...

Elég hülye kérdés, de szerintetek ez melyik dalban van?

Figyelt kérdés
Ma reggel úgy ébredtem, hogy annyi jutott eszembe, hogy "in this town". Semmi másra nem emlékszem a dalszövegből. Három, emelkedő hangból áll, egy pasi (vagy esetleg olyan együttes, amiben férfi az énekes) énekli és lassú szám. Tippek? :S Nagyon idegesít, hogy nem jut eszembe, mi ez.
2013. júl. 6. 14:06
 1/5 anonim válasza:
ha eszedbe jut v meghallod ird le h mi vt az :)
2013. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen végig néztem minden énekest, bandát, akire emlékeztem hogy van olyan lassú dala, amit szeretek. De egyikük hangja sem hasonlított arra, aki énekli ezt a dalt. Ahj, megőrülök. :@
2013. júl. 6. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tom' Linkin Park?
2013. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én olyat tudok, amiben az van, hogy

"We are the warriors built this town"


Imagine Dragons - Warriors

2019. máj. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Ja várjunk, a kérdés '13-as, és ez a zene meg lehet '14-es, most nem néztem, akkor eléggé lehet nem az. De nem néztem a dátumot, lehet, hogy korábbi, de akörül készülhetett szerintem.
2019. máj. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!