Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi értelme van youtubeon a...

Mi értelme van youtubeon a rockzenéket cenzúrázni?

Figyelt kérdés
Most komolyan... mit gondolnak? Ha kivesznek egy 'csúnya'szót a klipből attól még az emberek nem fogják tudni, hogy miről van szó? Arról nem beszélve, hogy aki ezeket a számokat meghallgatja az gondolom nem valami 5 éves szendeszűz kislányka, aki megijed a csúnya szavaktól... A számomra legszánalmasabb példa Marilyn Manson This is the new shit című száma (amiben egyébként sokkal több értelem van mint némely popzenében ("zene"), szóval a szóban forgó szám vevo-s klipjében kihagyják a 'shit' szavakat és még néhány ronda szót... Most komolyan... Manson személye körül tényleg ezek a legártalmasabbak a társadalonra? Ha már itt tartunk, Manson egész fejét ki kéne cenzúrázni, mert 'megbotránkoztatja az embereket'... ugyan már ... aki úgy érzi hogy neki az nem fér bele, az úgysem hallgatja... Énse hallgatok olyan zenéket amik az én értékrendemmel ellentétesek.

2013. júl. 6. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
hát ennek tényleg nincs értelme, hidd el fogsz még találkozni jó pár dologgal aminek baromira nincs értelme mégis el kell fogadnod. marilyn manson meg egy féreg. ha rajtam múlna nem is kerülne nyilvánosság elé.
2013. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak keress egy videot, ami nem VEVO-s
2013. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

egyet értek. mindenki tudja, hogy az 'shit' . Miért kel eltakarni? S amúgy is míg egy gyerek megtanul írni, olvasni és használni az internetet akkor már ezeket a szavakat is ismerni fogja.

és én is szeretem Mansonnak ezt a zenéjét :)

2013. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na igen, az interneten rengeteg helyen fog vele találkozni az ember, ráadşsul szerintem ezt a manson klipet teljesen élvezhetetlenné tesz hogy néhány szót egyszerűen kihagynak, és az emberek inkább másik videó után fognak nézni (ahogy teszem ezt énis) amúgy örülök hogy valaki szereti rajtam kívül :)
2013. júl. 6. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
ja. én is örülök ha egy Manson rajongóval találkozok :) . és ha egy fikázóval, mint ahogy az elso, akkor nem is törodök vele :D . már megszoktam :))
2013. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyetértek....de az Arma-goddamn-motherfunckin-geddon-ban nekem sokkal zavaróbb :/
2013. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na igen ott us zavaró... amúgy azt szeretném leszögezni, hogy én mindenkit felpontoztam, tehát nem én pontoztalak le egyikőtöket sem !!!
2013. júl. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!