Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jeff Hanneman vagy Kirk Hammett?

Jeff Hanneman vagy Kirk Hammett?

Figyelt kérdés
r.i.p Jeff!

2013. júl. 8. 21:43
 1/10 anonim válasza:
Jeff Hanneman-t jobb gitárosnak tartom Kirk Hammett-nél mivel Hanneman sokkal technikásabban játszik, Hammett pedig a koncerteken sokszor ront és nagyon kapkod. (Metallica-ban James Hetfield precízebben gitározik Kirk-nél)
2013. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jeff Hanneman!!!!
2013. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LeftBehind ***** válasza:
Egyértelműen Hanneman.
2013. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 free spirit ***** válasza:
100%
KIRK KIRK KIRK KIRK KIRK KIRK KIRK KIRK KIRK KIRK
2013. aug. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 19gal_balazs97 ***** válasza:
Jeff!
2013. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megkésve találtam a kérdést remélem valaki olvassa... Jeff isten nyugtassa kb 0 Slayer számban játszott szólót hangnemben.. Kifejezetten soha nem akart oktatóvideókat "lesson vidiket" csinálni..vajon miért.. Imádom a bandát félreértés ne essék, ettől függetlenül sokszor szenvedés végighallgatni néhány szólóját (főleg élőben) az meg hogy rengeteget rántgatja a tremolot még nem technika.. Nekem soha nem volt szimpatikus a játéka, számomra élvezhetetlen.. A Disciple-n eltalált egyet kettőt. O.K... Kirk Hammettnek sincs fogalma a zeneelméletről, ő is rengeteget játszik hangnemen kivül akár albumon is.. Rengeteg kérdést találtam ki a jobb gitáros stbstb.. Értelmetlen kérdés.. Kirk játéka egyéni, és hibáitól függetlenül teljesen élvezhető, meg lehet rá őrülni.. Itt a sok nagy rockstar irkálja a fikákat (nem feltétlenül ennél a kérdésnél..amint említettem van pár..) Gondolom mind gitáros és tudja miről beszél, mert ugye vagy értelmeset vagy inkább semmit.. :) Természetesen Kirk is öregszik mint legidősebb Metallica tag és kb 140számos repertoárból ő se lehet már topon..(főleg hogy neki a ritmust is! kell tudnia tercelni szólamokat, és minden számban megjegyezni a szólókat akár 4et is lásd példának: Welcome Home.. Szóval okosan a sok okosnak.. (: Élőben meg ahogy tekernek pl 88-93 vki nyomja el a Creep szólóját vagy a Seek-ét.. Másrészt ahogy észrevettem tényleg már mindenki divatból fikázza az egész Tallica-t.. :) Jah, még egy apró ajándék http://www.youtube.com/watch?v=863fYC-Mb_Q lehet hallgatgatni mondjuk 2:58-tól a végéig aztán ha még lenne kérdés várom :)
2014. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat és akik fikázzák a 'llicát azok k@basz@tt seg@fejek.
2014. febr. 23. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Jeff (RIP) :(
2017. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

KIRK

2018. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kirk Hammett!!!!
2018. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!