Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Guns n Roses hogy lehet...

A Guns n Roses hogy lehet híresebb mint a Metallica?

Figyelt kérdés

Sokkal többen nézték meg a Youtubeon a November Rain c. számot, mint az Enter Sandmant a Metallicától.

Tudtommal a Metallica a legfhíresebb Metál zenekar a világon, és előbb jött létre mint a Guns N Roses pár évvel...



2013. febr. 12. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneken miért vagy fennakadva? Nincs ezzel semmi baj szerintem:) Nagyobb a nézettség, ozt' akkor mi van?:):) Ilyeneken kár fennakadni:) Hallgasd továbbra is azt, ami tetszik, annyiszor, ahányszor jól esik:):):)
2013. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ez a "nézettség" dolog akkor érne ha már 60'-as évekbe lett volna youtube akkor nem hiszem hogy pl. a gangam style vezetne... hanem inkább a Beatles szóval nem tudhatod melyik is a hiresebb:)
2013. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg benne van, hogy a Guns 'n' Roses egy kicsivel populárisabb zenét játszik.
2013. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Metallica rajongó vagyok és én is úgy mondom hogy ezt a Youtube nézettséget ne nézd az nem mondja meg mindíg, hogy melyik a népszerűbb. :D Mint látod a November Rain 150 millió megtekintéssel Guns'n'RosesVEVO-n van ami automatikusan reklámozza magát össze vissza a youtube-n meg erre keresnek mert VEVOn jó minőségű hivatalos zene. Viszont a Metallica Enter Sandman-en 60 millió a megtekintés, de élő videó, régi, rosszabb minőségű, nem is VEVO-n van feltöltve hanem egy sima csatornán ahol nincs reklámozás és így van neki 60 millió, így mindjárt másképp látod a számokat, gondold meg hogy melyik a népszerűbb megtekintés alapján...

YouTube-t elfelejtve Metallica azért nem annyira népszerű mert a Guns'n'Roses rock-ot játszik Metallica pedig thrash metal-t. Először is a rock az sokkal hallgatottabb, népszerűbb műfaj mint a metal ezért híresebb, de Metallica műfajában a legnépszerűbb és legnagyobb előadó.

Metalt hasonlíts Metal-al inkább.

2013. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mert a Guns'n Roses számokat játssza a rádió, Metallicát meg nem igazán. pl. ez meg azért van, és azért is híresebb a GNR, (bár én kételkedem benne), mert ahogy felettem írták, populárisabb zenét játszik. az meg kit érdekel, hogy melyik, mikor alakult? tudod mikori mondjuk a Rolling Stones? Black Sabbath? Deep Purple? kicsit régebbi, mint a Metallica.
2013. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
még mindig előző vagyok: meg mondjuk, én a Guns'n Rosest nem is mondanám metálnak, inkább rocknak. Metallica inkább metált játszik, az meg rögtön kevesebbeknek fog bejönni. mondom úgy, hogy én is a keményebb felé hajlok.
2013. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
há nem ,a metallica a populárisabb
2013. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, mióta -.-?

A Metallica thrash metál (alapjáraton, persze a Nothing Else Matters, Unforgiven szerű számok nem azok), a Guns 'n Roses hard rock.

2013. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Mert metallciát errefelé többen szeretik. Amúgy én egyikért se vagyok oda mert szerintem egy másik banda a legjobb.

Amúgy szereted a Limp Bizkitet ? (neved)

2013. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Én egy kicseszettül nagy gunner vagyok, de szerintem nem híresebbek. Lehet, hogy nagyobb a nézettség, de egyszerű földi halandók hamarabb ismerik fel a Nothing else matters, mint bármelyik Guns számot.:)
2013. máj. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!