Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire nehéz megtanulni...

Mennyire nehéz megtanulni gitározni? (akusztikus)

Figyelt kérdés

és egy kicsit eltérve a témától: Mennyire befolyásolja a dolgot, hogy milyen vagyok énekből? (6. osztály)


12/F


2009. okt. 18. 13:50
 1/6 anonim válasza:

Nem befolyásolja az ének :)


és sztem könnyű, csak gyakorlás kérdése...

2009. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, csak arra gondoltam, hogy a kotta megnevezések (kvint, meg hasonlók) kellenek majd?
2009. okt. 18. 13:55
 3/6 Thurston ***** válasza:
53%
Ez nagyon idióta kérdés, és nincs is rá válasz. Mit jelent nálad az, hogy valaki tud gitározni? Mert például én már tíz éve játszom, és van, hogy napi nyolc órákat ülök a gitár mellett, de még mindig nem mondanám azt, hogy tudok gitározni. De például ha csak ilyen Nirvana/Tankcsapda szintű primkó szarságokat akarsz játszani, akkor olyan szintre elég hamar eljutsz. De én mondjuk az említett együttesek gitárosaira nem mondanám, hogy értenek a hangszerükhöz.
2009. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kell letépni a fejemet, paraszt.
2009. okt. 19. 16:40
 5/6 Thurston ***** válasza:
De ha egyszer hülye vagy mitn a segg. (:
2009. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Tankcsapda és Nirvana számok nem szarok. Nagyon sokan szeretik. A Beatles számai is alap akkordokból állnak, mégis jók. Hogy a kérdésre válaszoljak, án rohadt szar vagyok énekből, mégis eljutottam egy olyan szintre pár év alatt, hogy egy ismertebb számot már el tudok játszani gond nélkül. Nincs olyan hogy tud valaki gitározni, ez olyan, amit életed végéig tanulhatsz :) Viszont a zenesulit nem ajánlom, ott csak megutáltatják veled a hangszered, hacsak nem egy elit zenesuliba mész. Egy év zenesuli, még egy valami jókis magántanárnál(valami jó gitárost aki a városban lakik, megkérsz, hogy tanítson meg) és némi tapasztalatod is lesz már, és néhány ismeretlenebb trükköt is megsúg neked, és még sok dolog amire a zenesuliba nem tanítanak meg. Aztán nézhetsz a neten videókat, vagy kottákat, és játszhatsz azokból.
2010. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!