Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cozy Powel vs. Vinnie Appice?...

Cozy Powel vs. Vinnie Appice? Melyik a jobb dobos?

Figyelt kérdés
Két remek hard-rock,metal dobos a 70-es évektől,ám Cozy 99-ben autóbalesetben meghalt. Sok zenekarban doboltak,de Ronnie James Dióval -énekes-mindketten játszottak.Akkor,melyik?
2013. júl. 10. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig jót röhögök azokon, akik vérre menő szócsatákat vívnak, hogy szerintük melyik a legjobb dobos. Ne húzd magad ilyennel!

Minden dobos a maga nevében a legjobb valamiben. Lehet, hogy a másik nem olyan gyors, technikás, mint a másik, és fordítva. Egyébként ez tök szubjektív dolog. Van akinek ez az Isten a dobok mögött, van akinek, meg ez. A harmadik, meg nem is hallott róluk...

Fogd fel úgy, hogy hallottál már róluk. Ha csak jó dobosok lettek volna, vagyis nem tudtak volna valami pluszt nyújtani, akkor eltűntek volna a süllyesztőben. De te olvashatsz róluk, hallgathatod lemezen a játékukat, Vinniet még koncerten is láthatod, Cozyt pedig láthattad, szóval egyik sem volt kispályás.

Nincs olyan, hogy jobb, mert ez szubjektív műfaj.

2013. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amkor anno feltettem a kérdést nem arra gondoltam,hogy objektíve melyik a jobb,hiszen olyan nincs is. Ha lettek volna kommentelők megbeszélhettük volna,hogy kinek miért,melyik számban...stb. Nincs legjobb,szerencsére. Nekem a mai napig Ritchie Blackmore a kedvenc gitárosom,gitárhősöm,pedig sokan gyorsabban,technikásabban játszanak. Na és? Olyan kreatív egyik sincs,mint Blackmore,a riffkirály. Imádom minden pengetését.

Kíváncsi voltam,ki melyik zenekaban kedvelte,vagy melyik lemezen ezeket a nagyszerű dobosokat. Nekem Cozy,mert a Rainbow Stargezere örök kedvenc. De úgy látom,sajna nincs kikkel diskurálni a metalról.Adios

2013. szept. 9. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én diskurálni a témáról :D

Írj privátba, hogy miről, és mennyit szeretnél dumálni :D

2013. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!