Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó rock-zenéket ajánlotok?

Kati Tibor kérdése:

Milyen jó rock-zenéket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem ajánlani jó rock-zenéket?(ezt az együttest már ismerem:Skillet sajna csak ezt az egyet ismerem :D)

2013. júl. 14. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Foo Fighters? Nem vagyok nagy rocker, metálos vagyok szóval mást nem nagyon vágok. Max Californication album az RHCP-től, vagy Guns and Roses.
2013. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

AC/DC, Kiss, Rolling Stones, Led Zeppelin, Pimk Floyd, The Who csak hogy ennyit mondjak :P

Magyarok pl. Edda, P.Mobil, Omega, Beatrice.

2013. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ossian,Road,Avatar,Tankcsapda,hooligans
2013. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Three Days Grace, 3 Doors Down, Red (talán ők játszanak leginkább a Skillethez hasonló zenét), Papa Roach, Linkin Park első 3 albuma, Theory of a Deadman, Hinder, Sick Puppies, Muse (brit rock zene), My Chemical Romance, Black Veil Brides, Aerosmith,Blink 182 (punkok, de nyugodtan hallgass bele), Breaking Benjamin, Daughtry, Guns 'n' Roses, H.I.M, Hollywood Undead,Iron Maiden, Offspring (ők is punkok, de szintén megéri belehallgatni a zenéjükbe), Ossian, Poets Of The Fall, Scorpions, Slash és Zakk Wylde szólóalbumai, Black Label Society, Van Halen, stb...

Csak azokat írtam le, amik hirtelen eszembe jutottak, de szerintem ebből is tudsz már válogatni :)

2013. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ebből már fogok tudni válogatni szerintem :D
2013. júl. 15. 14:55
 8/11 Hummingbird válasza:

Avenged Sevenfold lemaradt ;) Most jön az új albumuk, old-schoolt sejtetnek.

Érdemes belekóstolni. Nem tudom, milyen az ízlésed, de kezdésnek vagy a City of Evilt, vagy a Nightmare-t ajánlom (albumok), de ha az ordibálás nem taszít, akkor Waking the Fallen. :)

2013. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A7x az ink metál.
2013. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a7x nekem is az egyik kedvencem, de direkt hagytam ki, mivel tényleg inkább metál.
2013. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!