Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagy gitárosok mindig tökélete...

Nagy gitárosok mindig tökéletesen játszanak?

Figyelt kérdés
Nagy gitárosokon értem itt magyar zenekarok gitárosait pl.: Hooligans,Tankcsapda,Depreszzió,Kalapács...stb. Mert én el nem tudom azt képzelni hogy ők ilyen 2 órás koncerten végig perfektül gitároznak,solo van egy normalisan le nem fogott han nincs,akkordnal minden húr tompulás nélkül meg pendül ... Vagy még is van akkorra rutinjuk hogy egész végig no problem?
2013. júl. 15. 00:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jah boccs, felre irtam. Am azzal mar nem tok semmit kezdeni?
2013. júl. 18. 08:58
 12/12 anonim ***** válasza:
De. Elviszed hangszerészhez és szintbe csiszolja őket. kb. 10ezer forintért. Ha valami jobb fajta gitárról van szó, akkor mindenképp érdemes elvinni hangszerészhez, mert ha jól be állítja, akkor nagyon megfogsz lepődni, mennyivel jobb lesz. Mondjuk az is elő fordulhat, hogy újra kell bundozni a gitárt, ha többször volt már korábban bundfenésen vagy nagyon régi hangszer és már "elfogytak" a bundok, de ez nem valószínű.
2013. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!