Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet külső alapján...

Hogy lehet külső alapján megkülönböztetni a rockereket, punkokat, emókat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy aki ilyen érzelmű az ki is akarja fejezi ezt az öltözködésében is.

De ha olyant látsz, aki sima farmer, fekete poló, vagy valamelyik zenekaros feliratos poló, szegecselt bőrdzseki, bakancs, esetleg hosszú haj, zsebben hordott láncok, az biztos, hogy rocker

A punkoknak a tarajos frizura, lehet extrém színben is.

Az emosok feketében járnak szemük hajuk feketére festve.

Ezek a legjellemzőbbek.

2013. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A punk egy csöves, az emónak buz1s haja van, a rocker meg akelás vagy ossianos fekete pólót visel.
2013. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Elég könnyen :P


Amúgy ha megismered őket akkor már könnyű lesz mert az emonak kirí a viselkedése...én egyet ismertem az mekkora egy idióta :D xĐ

2013. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos h külső alapján biztosan meg lehet állapítani, mert nem mindegyik gondolja komolyan, sok a pózer, akik csak keménykednek. :P
2013. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
2-es... XDD AkelA-s vagy Ossianos póló :) meghaltam :)
2013. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
63%
rockereknek kb hát közepéig érő hajuk van, punkoknak extrémebb öltörködése, emokon meg látszik hogy emó :D
2013. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Rockerek: Hosszú haj, fiúknak kecske szakáll sokszor kecske szakáll, zenekaros poló 1,2 lánc, fekete bőrkabát, acélbetétes bakancs.

Punk: Színes taraj, zenekaros poló, szét szegecselt és felvarrózott és kitűzőzött bőrkabát vagy farmer mellény, szakaddt sokszor hipózottés felvarrózott nadrág ( nagyon elterjedten skótkockás, sok lánc, acélbetkós bakancs ami szintén sokszor színes, a fűző is néha.

Emó: legtöbbször fekete vagy kockás cuccokban csőnadrágban és deszkás vipőben járnak, agyon vasalt fekete haj, kihúzott szem.

2013. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

rockeren fekete ruha, rocklánc, zenekaros póló vagy kiegészítő

emon fekete ruha, szembefésült haj, búskomor tekintet

punk meg az amelyiknek fura haja van és 'furcsa' ruhákban jár

2013. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 2-es egy értelmes ember lehet :)

Én megmondom neked, hogy az 1-es pontosan leírta. Ettől függetlenül a rockerek úgy néznek ki ahogy ők akarnak. Én magam részéről megmaradtam a 70-es évek stílusában :D

Hosszú haj, farmer, bőr cuccok. Esetleg lánc, meg bakancs, de az nem nagyon jellemző rám.

Csak ennyit akartam hozzáfűzni.

2015. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!