Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nő típusokat tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő típusokat tudnátok megkülönböztetni, külső-belső jegyek, viselkedés, jellem alapján?

Figyelt kérdés
Írjatok példákat, meg nemet kort is!
2012. febr. 19. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

1. Ami bejön

2. Ami nem jön be

2012. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

szűzk*rva pl...ez már egy! :D

17/f

2012. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az milyenn? indoklást is kérek, ne csak sztereotípiákat
2012. febr. 19. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdemes tipizálni. Ha elkezdesz kategóriákban gondolkodni, azzal csak ártasz magadnak. Én is mindig úgy álltam a nagyon csinos, nagyon dekoratív és szexi lányokhoz, hogy mind flegma p*nák, és többször kellett már pozitívan csalódnom. Inkább induljon mindenki tiszta lappal a szemedben.
2012. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Hűha.... minden ember tök más, így nem szoktam beskatyujázni senkit, de ha muszáj lenne valahogy pár kategóriát kialakítanom, akkor ezek lennének azokt:


- átlagos lány / nő: trécsel mindenféléről, se nem csúnya, se nem szép, nem is kifejezetten érdekes, tipikusan az aki nem tudja lekötni a figyelmem és az utcán se nézném meg. Belőlük van a legtöbb.


- munkamániások: egyetemen elég sok ilyennel találkoztam, nekik a tanulás, a karrier az első (amíg közbe nem jön a gyerek), alapvetően szimpatikus amikor valaki ambiciózus, de azt ne az élet többi területének kárára tegye.


- cicababák: óriási egó, rengeteg udvarló, beképzeltség, felmutatni alig tud valamit. Őket szívből utálom.


- kiegyensúlyozott nő: megvan benne minden, amire egy férfi vágyik, inteligens, tus viselkedni, érdekes személyiség és ad magára. Ilyenből is van sok, de ők is csak a "párjukhoz" illenek hozzá.


Van még pár fontos tulajdonság, ami vagy van vagy nincs egy nőben, de ez nem a típustól függ, olyan mint: igazmondó vagy hazudós; elégedett vagy elégedettlenkedő típus; hisztis vagy nyugodt; melegszívű vagy nem ....

2012. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
25/F voltam
2012. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

csajból is annyi-féle van, mint pasibó'

ott is kevés a jó ember picinyeim

2012. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!