Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a rosszabb? Ha kimondom...

Melyik a rosszabb? Ha kimondom, hogy szeretem az One Direction-t, vagy ha csak titokban szeretem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sajnos olyan világban élünk, ahol az embert megítélik ilyenek miatt.


Én mindig azt mondom, hogy nincs igazából zenei stílusom, mindenfélét hallgatok, de elismert zenészeket szoktam mondani, ha arról kérdeznek.

Facebook-on nem merem lájkolni az 1D-t, és ha kérdezik, azt mondom, hogy "Nincs bajom velük, mert nem is érdekelnek..."

Ilyenkor bűntudatom van, mert amúgy szeretem pár számukat, és többen is szimpatikusak a bandából.


Szerintetek merjem lájkolni őket?

És jövőre, a gimiben, ahol mindenki idegen lesz, ott mit mondjak, ha kérdezik?

Félek, hogy lenéznek majd, és idióta tinilánynak tartanak. Pedig szerintem nem vagyok az...

Egyszerűen csak kedvesnek tűnnek a srácok, viccesek és jófejnek tűnnek. Tudom, hogy sokszor melegesen viselkednek, de még mindig normálisabbnak tűnnek azoktól, akik a közelemben vannak. És nem látok tőlük jobb "celeb-szerelmet" a tinilányoknak.

Szerintem még mindig jobb, mint amikor 30-40 éves pasikra buknak a tizenéves csajok...

A zenéjük közül sok nem tetszik, de vannak amik nem rosszak. Annyira nem a kedvencem zenéjüket tekintve, de elmondhatom, hogy összességében tetszik.


Szerintetek? 15/l


2013. júl. 15. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki fogod nőni, és 5-6 év múlva nevetve gondolsz vissza rájuk.

Minden korszaknak megvannak a maga kreált sztárjai(Tokio Hotel,Backstreet Boys...)

Abból nem lehet karriert csinálni hosszú távon, hogy tini lányokat pisiltetnek be.

Szomorú és bunkónak hangozhat, de ez így igaz.


Majd később amikor zeneileg megérsz, rájössz, hogy milyen is a jó zene..


Ha meg kérdezik suliban válaszolhatsz, max ha érzed, hogy nagyon se**arcok, akkor csak annyit mondassz, hogy van egy-két számuk.


De egyet ne feledj:


Ők(és most nem csak a One Direction-ra gondolok) sosem olyanok amilyeneknek te hiszed őket. Ez csupán egy kreált egész, amit a hollywoody menedzserek kitaláltak.

2013. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok nagyképű lenni, de most nagyon jól megfogalmaztam az igazságot :)

Egy kösz jól esne :D

2013. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösz. :D

Igazából lehet csodálkozni, de nem nagyon szeretem a zenét.


Szüleim rockot hallgattak mindig is, arra lettem nevelve.

De nem fog meg. Értem, hogy jó zene, hogy nagy munka van benne... De ha nem hoz ki belőlem érzelmeket, és nem tudok szórakozni, miközben hallgatom, akkor feleslegesnek érzem, hogy rajongónak mondjam magam.


Elhiszem, hogy ki fogom nőni, de őszintén szólva nem érdekel, mi lesz 5 év múlva. :D

Miért kéne 15 évesen azt hallgatnom, amit majd 20 évesen fogok? Az élet rendje, hogy a gyerekből tini lesz, a tiniből meg felnőtt.

Szerintem egy gyerek és egy tini hallgathat olyan zenét, ami gyerekeknek/tiniknek készült.


És ha már a divatbandáknál tartunk... Ott van a Beatles.

Rengeteg lány sikoltozott, ha meglátták őket, nem volt akkor sem más, mint most.

http://www.youtube.com/watch?v=brwmLjD-3Hw

Nem látom a különbséget. :D

Bár tény, hogy a Beatles zenéje korszakalkotó volt, és sokkal minőségibb, mint az One Direction számok.

+ Nem csak tinilányok hallgatták, és nem voltak buz*isak.

De ugyanúgy egy fiatal srácokból álló banda volt, akikért bolondultak a lányok. Lehet, hogy ha most jöttek volna létre, akkor ők is úgy öltözködtek/viselkedtek volna, mint az 1D. Nem tudhatjuk.


Amúgy nem mondom, hogy az 1D örök. :D Szerintem is tuti kimennek a divatból, és szépen lecsendesül az egész mánia... És nem is jó a zenéjük, de engem szórakoztat.

Nem akarom őket a Beatles szintjéhez hasonlítani, csak nem értem mi annyira felháborító bennük egyesek számára.

http://www.youtube.com/watch?v=b-RQIN3wo5U


Na mindegy, maradok a titkos rajongásnál. :D

És azt fogom mondani, hogy "Nincs velük bajom, van pár jó számuk. :) És végülis normálisnak tűnnek."

2013. júl. 15. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss első, de te egy idióta vagy, ahogy a kedves kérdeső is az, ha még ezt meg is köszöni.


Azt mondod, hogy minden korszakban van egy bálvány, akik nem alkotnak semmit, csak eltűnnek. A Backstreet Boys, sőt a Tokio Hotel is már lassan 10 éve volt "divat", és láss csodát, még ma is tudjuk kiről van szó.

Én személy szerint rühellem a onedirectiont, de azt így kijelenteni, hogy majd kinövöd, nem merném, ahogy azt sem hogy szar zenét játszanak. Nem az én stílusomban az tény. Ha azt írta volna, hogy szerelmes valamelyik tagba, akkor azt mondom igen, azt kinövi. De hogy tetszik neki egy zeneszám, azt nem feltétlenül. Sőt nem is kell kinőnie. Ha ez tetszik neki egészségére. Ha tényleg tetszik neki valahol meghalja 6 év múlva akkor is szeretni fogja.


Az pedig a legalja viselkedés, hogy nem mered felvállalni magad. Inkább ehhez kell felnőni, nem a zenéhez. Én is tudom, hogy a könnyebik út az, ha eltitkolod, de neked is könnyebb lesz ha felvállalod. Különben 15 évesen azért is leszólnák, ha a legtartalmasabb, legtöbb mondani valót tartalmazó zenét hallgatod. Aki dubstepet, meg dnb-t hallgat, az ugyan úgy kiröhög azért (15 évesen), hogy te nirvanat, bob marley-t, mozartot, vagy metalicát hallgatsz.

Amúgy Én pl.: 19/F létemre szeretem a Black Veil Brides-t. Na puff neki. Akkor még nekem is van hova fejlődnöm? Leszarom hogy néznek ki, azt is ki a rajongótábor, mekkora divatzenekar, nekem csak tetszik a zene és pont.


U.I.: Backstreet Boys-nak ez nem is rossz száma:

https://www.youtube.com/watch?v=WVe80iZtlYU

2013. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!