Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Paddy and the rats koncertek...

A Paddy and the rats koncerteken van korhatár? És ha igen akkor mennyi?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Koncerteken általában nem szoktak megszabni korhatárt, viszont a hely, ahol megtartják simán lehet korhatáros.

Az egészen biztos, hogy nem érdemes túl fiatalon Paddy koncertre menni, senki sem örülne ott egy gyereknek és baromi veszélyes tud lenni...

2013. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Nem vagyok kisgyerek, de felnőtt sem. Én el mehetek a koncertre?
2013. júl. 16. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
nemtudom, hogy aktuális-e még, de menj! 15 éves vagyok, ráadásul lány, és első sor közepén tomboltam végig 1 hónapja egy paddy koncertet. Valami hihetetlen volt :D mondjuk a végefelé jött valami részeg pasi, aki mindenképpen oda akart állni, de egyszerkétszer nekiugrottak vállal, mert a közelben mindenkit zavart, és elment... :D
2013. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!