Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy zene szám ami nagyon...

Van egy zene szám ami nagyon tetszik. Van olyan program amivel csak a zenét le tudom szűrni?

Figyelt kérdés
A szöveg nem kell, de nincs fent sehol karaoke verzióban mert nem olyan híres az előadó.

2013. júl. 18. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Az énekkel lekevert zenéből leszedni az éneket kb. olyan mint a fogkrémet visszarakni a tubusba. Vagy szerezd meg az eredeti hangsávokat, vagy a karaoke verziót.
2013. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Virtual dj-vel megpróbálhatod, de az is ott hagy egy icipicit az énekből úgymond (vagyis sokkal halkabban, de hallható marad). Szóval erre tökéletes megoldás nincs sajnos :/
2013. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és azt hogy tudnám megcsinálni?
2013. júl. 19. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Egész pontosan nem tudom, mert rég használtam már. De ha letöltöd, akkor valahol találnod kell egy karaoke effektet (vagy valami hasonlót). Itt tudod "lenémítani" vagy a vokált vagy az instrumentált.

Sajnos többet nem tudok segíteni, mert tényleg nem emlékszem hogy pontosan hogy kell.

2013. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! :D
2013. júl. 25. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!