Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A három közül melyik program...

A három közül melyik program tetszik leginkább?

Figyelt kérdés

Lécci rendezzétek sorba! :)

Ha akarod írd oda pluszba, azt ami neked legjobban tetszik, de engem ez a három érdekelne nagyon.


-ESET Smart Security 5.2 (eredeti kóddal)

-avast! Free Antivirus 7

-Microsoft Security Essentials


Lehet rövidíteni is :)

Pl:

-ESS

-avast

-MSE


Köszi a válaszokat!


2012. jún. 20. 15:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én az MSE-t használom, és meg vagyok vele elégedve.
2012. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

eset

Microsoft

avast

2012. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Ugyebár ezek vírusirtók. Általánosságban az összes vírusirtó visszafogja valamennyire a gépet. Én személy szerint nem használok vírusirtót. Oda kell figyelned, hogy mit töltesz le és honnan és nem lesz gondod.


A vírusirtó maga amúgy, csak jelez, ha már megtörtént a "baj" és a vírus bejutott, gyakorlatilag ilyen utolsó védőbástyaként funkcionál. Ezt kell kivédeni és csak megbízható helyekről töltögetni, torrentezni.


De, hogyha muszáj lenne választanom, akkor a Smart Security-t választanám, bár talán a 3 közül ez az, amelyik a legjobban igényli a számítógép erőforrásait.

2012. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

-Agy

-Avast

-ESET

-MSE

2012. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

1. MSE

2. Avast

3. Eset


De igazából mindhárom hulladék.

2012. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Írtam hogy leírhatod azt ami neked van, neked tetszik a legjobban a felsoroltakon kívül.
2012. jún. 20. 16:13
 7/23 anonim ***** válasza:

ESET Smart Security 5.2 (eredeti kóddal)


Évek óta használom az Eset szoftvereit, és megvagyok elégedve velük. Az 5-össel ugyan problémák vannak, mert WinXp alatt rendszerösszeomlást eredményez ha külső usb-s hdd-t csatlakoztatsz a Pc-re. Win7 alatt nincsen probléma.

2012. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Win7-et használok!

De még nem tudom melyiket tegyem fel...

2012. jún. 20. 16:43
 9/23 A kérdező kommentje:

Oké, eggyel kevesebb kérdés! :)

Avast vagy ESS?


Mert MSE az nem vett észre 7 vírust, pedig ma reggel taroltam át vele a gépet... ESET Free Scanner pedig még a felénél sem tart a keresésnek és talált 7 cuccot...

[link]

2012. jún. 20. 16:56
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem az MSE védelmében, de amit talált az javarészt egy általad telepített spyware, a babylon toolbar. Ennek kiirtása nem is feladata az MSE-nek, erre a Windows Defender való a Microsoft palettájáról. Ami egyebet talált, az téves riasztás, játék crack illetve az office 2010-hez használt KMS szerver. A víruskeresőt tudni kell ám használni is, meg értelmezni, amit kiír.
2012. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!