Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok Kedves Fiatalok a...

Mit szóltok Kedves Fiatalok a következőhöz?

Figyelt kérdés
Életemben elég sokáig kellett keresnem, mire megtaláltam a kedvenc zenéimet; Illés, Omega, The Doors, The Beatles, Depeche Mode (Martin L. Gore, Alan C. Wilder), Jimi Hendrix, Johnny Cash, Black Sabbath (Ozzy-éra), Led Zeppelin. Sokan a mai fiatalok közül ŐKET nem is ismerik. Egy 27 éves lány, aki ízléses zene nélkül nem tud élni. Nagy kedvencem ezek közül Martin L. Gore. :DD
2009. okt. 20. 20:30
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Ezek közül, amiket nem csak simán szeretek, de rendszeresen meg is hallgatok és albumom is van tőlük: Omega, The Doors, The beatles, Depeche Mode(imádom, imádom) Johnny Cash(nagyon imádom), Led Zeppelin és van még nagyon sok, de a te felsoroltjaid közül, ezek vannak.

18/L

2009. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

én pl ismerem őket, szeretem is a zenékiet! 20 éves vagyok, lány :)

jó zenéket szeretsz:)

2009. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :D Akkor Martin is a kedvenced. :D
2009. okt. 20. 20:37
 4/24 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem igazán értem mit akarsz ezzel a kérdéssel. Szégyelljük magunkat, hogyha mi nem hallgatunk ilyeneket? Vagy nem ismerjük? Én nagyjából ismerem ugyan őket, bár nem tetszenek, max 1-2 szám.
2009. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
20:47 A kérés az volt mi a véleményünk ezekről a zenékről... Nem értem, mit nem értesz. Nyugalom a hosszú élet titka. Higgadj kicsit le és válaszol értelmesen, mert annak, amit most csinálsz semmi haszna, senki nem akar provokálni.
2009. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen ma volt egy beszélgetésem egy 16 éves 50 cmes póthajú, platinaszőkére leszívatott hajú, leszoláriumozott lánnyal, aki ma trendi zenét hallgat (disco,techno). Lehülyézett, mert megemlítettem neki, hogy ezeket is végig kellene hallgatnia. Ő lenne az unokahugom, aki a fabonyi gimnáziumba végzett és nem tanult tovább. Szégyen, hogy sok fiatal ennyire elvakult.
2009. okt. 20. 20:51
 7/24 A kérdező kommentje:
Bocsi 19 éves....
2009. okt. 20. 20:52
 8/24 A kérdező kommentje:
Amúgy sok mostani fiatal stílusa nagyon tetszik. A csőnaci és a bőrzseki lapostalpú cipő.... :DDD
2009. okt. 20. 20:53
 9/24 anonim válasza:
Úgy mondogatod, hogy fiatalok, mintha egy hintaszékes anyóka lennél :D Kicsit eltúlzos szerintem, csak 27 vagy és máris nyugdíjba vonulnál :O :D (első voltam)
2009. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez elég szomorú, hogy a mai fiatalság már nem is ismeri ezeket... Most már moslék zene van, ha egyáltalán zenének lehet nevezni, tehetségtelen eloadokkal, amiért a tinik annyira bomlanak. Lásd: Jonas Brothers, Miley Cyrus, High school musical, stb.

Nekem nagy kedvencem a Beatles, Depeche Mode, Johnny Cash, és foleg ilyen régebbi eloadók akik a 80-as évek kornyékén voltak a csúcson.

2009. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!