Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A barátnőmmel most lesz 6-ik...

A barátnőmmel most lesz 6-ik hófordulónk! Egyik barátnője fülembe súgta hogy fog nekem szerezni egy fender gitárt! És én cserébe megakarok tanulni egy számot! Punnany Massif - Élvezd. A kedvenc számát. Valaki letudja nekem írni a pengetést tabban?

Figyelt kérdés

megvannak az akkordok, linkelem!

[link]



#barátnő #gitár #pengetés #gitártab #Punnany Massif - Élvezd
2013. júl. 20. 06:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

lefelfelfellefellelelelfelfellefellefelle ? így?


vagy hallgasd az eredetit, és próbálj rá valamit, vagy ha más nem, keress cover videókat, és akkor még látod is. Próbálgatni kell, de nem nehéz rájönni magadtól, sokkal könnyebb kihallani, mint leírva megpróbálni elmagyarázni. Az sem baj ha nem az eredeti ritmust játszod, csak szóljon jól. Nem igaz hogy ezt elvárjátok hogy más idomítsa be, minimális ritmusérzékkel már talál ki az ember jó ritmusokat.

2013. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

lehet félre értettél :( pl:

E|---------------|

H|--0------------|

G|-----0----0h2--|

D|--------2------|

A|---------------|

E|---------------|

ez az introja. tudom jól mit kell lefogni csak azt nem mit pendítsek melyik húrt, és néztem covert.. 1 db van fent youtuben és egyáltalán nem lehet látni hol pendít mit... :(

2013. júl. 20. 08:44
 4/13 A kérdező kommentje:
nekem az a dal kell.. kezdő vagyok mármin az a nagyon haladó kezdő gp5 tabokat szoktam lejátszani és általában hiba nélkül.. ezért nagyon rávagyok szokva a tab-ra ezért kéne az mert akkor én végig eltanulgatom!
2013. júl. 20. 08:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon haladó kezdő... LoL.

Ott van a tabod, azokat a hangokat pöngesd, amik be vannak rajzolva, plusz van füled, addig próbálgasd amíg nem úgy szól.

Tudod jobb esetben nem szemmel gitározik az ember, hanem füllel.

2013. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tudsz tabot olvasni, akkor abból, amit írtál, tudnod kellene, hogy mikor mit pengess. Balról jobbra sorban a tabon jelzett hangokat kell pengetni.
2013. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most hallgatom azt a covert, ami fenn van youtube-on, ott simán az akkordokkal játssza, az amit ír intrót a tab, szerintem ki is hagyható, elég, ha az Am F C G akordokat játszod végig, úgy, hogy próbálod úgy pengetni, ahogy a csávó a cover-ben.
2013. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm előző!
2013. júl. 21. 12:01
 9/13 A kérdező kommentje:
te látod hogy penget? mert szinte csak annyit látok hogy ott a keze
2013. júl. 21. 12:04
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor miért nem használod a füled?
2013. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!