Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A barátnőmmel most lesz 6-ik...

A barátnőmmel most lesz 6-ik hófordulónk! Egyik barátnője fülembe súgta hogy fog nekem szerezni egy fender gitárt! És én cserébe megakarok tanulni egy számot! Punnany Massif - Élvezd. A kedvenc számát. Valaki letudja nekem írni a pengetést tabban?

Figyelt kérdés

megvannak az akkordok, linkelem!

[link]



#barátnő #gitár #pengetés #gitártab #Punnany Massif - Élvezd
2013. júl. 20. 06:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán látom, hogy hogyan penget, viszont jól lehet hallani, csak abból egy kezdő gitáros nehezen tudja megállapítani. Szóval ha nem is volt a legudvariasabb, ilyen tekintetben igaza volt az előzőnek. A srác a videóban úgy csinálja, hogy először megpengeti az akord basszus hangját (tehát az adott akordban szóló legmélyebb húrt), utána az akord magasabb hangjait (magasabb húrokat), ezt minden akordra kétszer csinálja meg, utána lép a következőre. Remélem, így érthető volt :)
2013. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igen :D köszi! :D
2013. júl. 28. 06:03
 13/13 anonim válasza:
2013. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!