Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki el tudná nekem részlete...

Valaki el tudná nekem részletesen magyarázni, hogy miről szól Kelly Clarkson "People Like Us" című klipje?

Figyelt kérdés
Nem értem benne hogy miért szürkék az emberek, vagy orvosok (?) benne, köztük Kelly is...
2013. júl. 27. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, csak én a videoklip tartalmára lennék kíváncsi, hogy miről szól, a dalszöveg magyar fordítását már olvastam :))
2013. júl. 27. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, akkor én jövök. :)

Azért szürke orvosok, mert a megszokott az, amikor sötét emberek egy laborban vizsgálódnak. Érzelmek nélkül, akár egy robot. Átlagosak. Kelly is ember, ő is átlagos, de lát valamit, amit a többi nem, és meg akarja mutatni a lánynak a világot, a szabadságot. Mint a szövegben: Ki kell törni a mélyből, az átlagból, segíteni kell másokat is felemelkedni. Kelly is segít a kislánynak, és elviszi a szürke hétköznapokból az életbe, az igazi életbe, amikor nincs 4 fal közé zárva, és megmutathatja, hogy kicsoda is ő. :)

2013. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Így már értem! :)
2013. okt. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!