Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az hogy Utcazene...

Miért van az hogy Utcazene Fesztiválon csak én meg anyám táncolt?

Figyelt kérdés
Táncoltunk, énekeltük a szöveget, sikoltoztunk, tapsoltunk. Tök jó buli volt. De mások csak áltak fapofával néha tapsoltak. Ès csak egy dal végén huhogtak. Ez olyan fura volt. Miért nem buliztak mint mi? Szégyellősek voltak?? Jó lett volna ha mindenki olyan jól szórakozott volna mint mi. Tavaj borfesztiválon mindenki táncolt meg bulizott itt meg nem.

2013. júl. 27. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanez volt velem is! :D Igaz, hogy volt egy kisebb csoport ahol mindenki táncolt, meg látszott, hogy élvezik de ahol én álltam ot kb. én voltam az egyedüli, mindenki csak álldogált és bámult,legalább a számok végén tapsoltak.Pedig nagyon jól nyomta a zenekar.
2013. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jó helyen voltatok. A veszprémin rengetegen táncolnak, buliznak :)
2013. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!