Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » KPop: koreai média. Elég...

KPop: koreai média. Elég mocskos nem?!

Figyelt kérdés

Én nem igen voltam tisztában a kpop-pal csak hallottam neten egy két dalt. Médiával kapcsolatos dolgokat kerestem és rátaláltam egy ilyen koreai sztár koli leleplező cikkre. Szörnyű mit művelnek velük. Rendben, eddig is tudtam, hogy mocskos egy porfészek a média, de hogy ennyire??!!

Például:

Rajongók, és pénzcsinálás érdekében meg van tiltva a randizás, szerelmi kapcsolat stb. És vannak akik már 28, 29 évesek (akiknek lassan gondolom lejár a szerződés) és még nem voltak nővel/férfival. Ez nagyon nehéz lehet nekik, és kemény pshyhés gondokkal küzdhetnek több dolog miatt is.( Ezt alátámasztják pshihologusok is.) Mit szóltok hozzá? Szörnyű...


2013. aug. 4. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hol olvastad? Belinkelnéd nekem?
2013. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, sajnos ez így van. emellett alacsony fizetéseik vannak, és sasaengjeik
2013. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sasaengjeik miatt kell aggódniuk a legtöbbet ... a legnagyobb baj az , hogy semmilyen törvény nincs arra , hogy ezeket a rajongókat "szabályozzák" ...

De amúgy tényleg ... nagyon rossz nekik... és nem csak azért mert együtt kell lakjanak , hanem azért is mert nagyon-nagyon hajszolva vannak... :(

2013. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
hát szerintem annyira nem kell őket sajnálni, szerintem annyira nem alacsony az a fizetés, és ha még az is, ők választották. Én inkább amiatt aggódnék, hogy sokan feltesze m még érettségivel sem rendelkeznek közülük..
2015. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!