Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azt hallottam/olvastam, hogy...

Azt hallottam/olvastam, hogy használt gitár kombót használtan csak akkor szabad venni, ha ki is próbálja az ember, de hogy?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pl én az Alföld alján lakok.. kinézek egy használt kombót pl Komáromban. Hogy a fenébe próbálom ki? 5000 Ft-ot nem fogok a jegyre költeni hogy odautazzak és kipróbáljam, főleg ha mégse jó/nem tetszik.

2013. aug. 6. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hogy veszed meg? Átteleportáltatod magadhoz?
2013. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Posta vagy futárszolgálat...

De a lényeg ugyanaz. Ha X helyen lakok, és Y helyen van az erősítő, akkor most komolyan el kellene oda mennem 5000 Ft-ot (vagy többet) kifizetve a jegyre, hogy kipróbálhassam úgy, hogy lehet nem is tetszik/nem jó?!

2013. aug. 6. 18:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ez, hogy "csak akkor szabad venni", egy olyan szabály, minthogy borra sört nem iszunk, szóval vannak kivételes esetek, és ha bátor vagy, akkor hajrá. Én kb 5x vettem látatlanban erősítőt, 1x nagyon szar volt, 1x jó volt, de nem azt a hangzást kerestem, 3x pedig jól jöttem ki belőle. Nem azalapján választottam, hogy melyiket tudom kipróbálni, hanem hogy melyik van nagyon jóáron, és csak youtube videókról hallgattam meg őket. Nem dől össze a világ ha kockáztatsz, és megrendeled kipróbálás nélkül, csak mérlegeld, hogy mennyire verhetnek át, és mennyit bukhatsz


Esetleg ha van közelben hangszerbolt, menj be, mondd hogy szeretnéd kipróbálni, nézegesd, próbálgasd, aztán szólsz hogy majd még körülnézel, és ha tetszik, akkor megveszed a használtat. Akkor már csak annyi kockázat van, hogy nehogy hibás legyen, de olyannal viszont még nem találkoztam, hogy jóként adjanak el valamit ami rossz, mert annak úgyis lenne következménye.

2013. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted a posta ingyen van? Az is simán kerül annyiba, ha normálisan, biztosan egy darabban szeretnéd megkapni.

Másrészt hadd kérdezzek már valamit...

Melyik kerül többe, egy 5000res út, amikor nem vettél semmit, mert nem tetszett, vagy egy 500000res erősítő, amit megvettél, de egyáltalán nem tetszik, vagy akár nem is működik...

2013. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bocs hogy nem vet fel a pénz és nem tehetem meg hogy egy-egy erősítő miatt utazgassak, és hogy az az 5000 Ft is jelent valamit nekem. Nyilván nincs ingyen a posta, nem vagyok hülye. Van egy bizonyos keretem, és úgy kell kalkulálnom hogy abba az erősítő és a postaköltség is beleférjen. Ez van, nem tudok pénzt varázsolni.

Második, köszönöm a választ!

2013. aug. 6. 19:19
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltam, hogy nem fogod megérteni a lényeget.
2013. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem a lényeget, csak az anyagi helyzetem miatt nem engedhetem meg magamnak hogy utazgassak. Ennyi.
2013. aug. 6. 19:26
 8/14 anonim ***** válasza:
És egy rossz, eladhatatlan kombót megengedhetsz magadnak? :D
2013. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Légy szíves áruld el nekem hogy 20-25.000 Ft-ból hogy fogok mondjuk 70.000 Ft-ot csinálni, és akkor elmegyek kipróbálni meg minden.
2013. aug. 6. 19:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Most hirtelen 45-50 ezer lett az utazás, nem 5 ezer?
2013. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!