Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azt hallottam/olvastam, hogy...

Azt hallottam/olvastam, hogy használt gitár kombót használtan csak akkor szabad venni, ha ki is próbálja az ember, de hogy?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pl én az Alföld alján lakok.. kinézek egy használt kombót pl Komáromban. Hogy a fenébe próbálom ki? 5000 Ft-ot nem fogok a jegyre költeni hogy odautazzak és kipróbáljam, főleg ha mégse jó/nem tetszik.

2013. aug. 6. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a kulcs abban volt, amit nem értettél, hogy lehet, hogy 5ezer az utazás, de a posta is lehet hogy lesz annyi, ha kipróbálás nélkül rendeled meg.
2013. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mérettől függ, de azért bőven 5 alatt kijönne a posta. Az másik kérdés hogy Magyar Postára ilyet nem bíznék..


Amúgy, kedves kérdező, neharagudj de elég debill kérdést tettél fel -.-

"hogyafenébe próbálod ki??"

hát bazki akkor nem próbálod ki... :D


Tőlünk kérdezed meg hogy hogy jutsz oda? Vagy mit akarsz.?

Nincs semmilyen szabály, én is vettem postán baszott drága (100ezer feletti) erősítőt, én bevállaltam így.. ez erről szól.


El tudod dönteni, hogy bevállalod-e kipróbálás nélkül, vagy nem.. Mi a kérdésed?

2013. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1200Ft-ért elviszi a kombót neked a posta. Ha vissza kell küdlened sincs 5ezerbe az egész, mintha odautaznál.

Én hangfalpárt vettem vaterán. 1200ba eljött mindkettő külön dobozban is.

2013. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 14. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!