Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én vagyok igy ezzel hogy...

Csak én vagyok igy ezzel hogy 16 éves létemre nekem és a családomnak nem telik annyira hogy egy-egy este elmenjünk bulizni valahová?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 17:08
 1/2 anonim válasza:

Sajnálom. Én szülinapra, névnapra és karácsonyra szoktam pénzt kapni, ez általában úgy össz 30e, és ezt osztom be. Zsebpénzem nincs. Nagyon sokszor mondtam már le bulit, azért, mert nem volt pénzem. És bevallom, volt, de nem akartam arra költeni, mert mi van, ha másra kell. 2 hónapja nem mertem elmenni bulizni, de akkor is kihúztam 2 ezerből egy házibulit az utazással együtt.

Nekem most annyiban van szerencsém, hogy dolgozok mostmár végre, és szeptemberre lesz pénzem.

De én pl ruhákat kapok nagyon ritkán. De mindegy, erről nem a szüleim tehetnek, hanem az ország. :(

Kapsz zsebpénzt esetleg? Miért nem telik a bulikra?

17L

2013. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert egyszerüen hiába dolgozik mindenki a családban aki teheti a mindennapi kajára és élésre elmegy a pénz. 3an vagyunk testvérek az egyik 2 éves sok megy a pelenkára és a tápszerre is.
2013. aug. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!