Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondják a Rammsteinra...

Miért mondják a Rammsteinra azt hogy náci?

Figyelt kérdés
Már sokan mondták nekem a zenekarról hogy náci, de én mint fanatikus nem mondanám nácinak.

2013. aug. 9. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt még nem hallottam. Én is szeretem és semmi olyat nem tudok róla, ami okot adhatna bárkinek, hogy ilyet állítson.
2013. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak németül...
2013. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert németek, és a sok kis tudatlan ettől rögtön kikiáltja őket nácinak is... mivel a németekről szóló ismereteik kimerülnek abban, hogy volt az a Hitleres-nácis ügylet, és hogy sok sört isznak.
2013. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
És virslit zabálnak, meg nagymellű szőke parasztruhás lányok kiszolgálják őket, természetesen sörrel :D
2013. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=FIpxPcmxvx8&bpctr=1376101635

Szerintem ez miatt. Kamu, nem ők csinálták de gondolj bele, keresel egy új zenekart és rátalálsz erre...

2013. aug. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen.. én nagyon mérges vagyok arra aki ezt a videót csinálta. IDIÓTA!

Egyébként én nagyon Rammstein fanatikus vagyok.. minden számot kívülről fújok. És nagyon nehéz volt bebizonyítani az ismerőseim többségének, hogy nem nácik. Ők ebből indultak ki: 1. németek, 2. nagyok(Paulon kívül) 3. vadak(álltalában) 4. és szerintem mivel nagyon sokan nem érzik át a számaik lényegét, azért csak ráhúznak valamit amit gondolnak pl: NÁCIK!

2013. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Előttem merné valaki ezt mondani, ott helyben fojtanám meg...

Egyébként meg csak az nácizza le őket, aki sz*rt se tud róluk. De ezeknek az embereknek minden náci ami német. Hülyék...

2013. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is egy csomó ismerősöm rávágta, hogy náci. De ami igazán kiverte a biztosítékot, az az volt, hogy sátánisták. Aki ilyet mond erre a zenekarra, annak nem nagyon tudok adni a véleményére. Legalább ismerjék meg, mielőtt ilyen hülyeségeket mondanak róla. Amúgy szerintem azért nácizzák le, mert német nyelvű és elég zúzós. Ennyi.
2013. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nemrég egy világvégén lévő faluban is találtam egy Rammstein rajongót, de mikor a barátnőjét megkérdeztem hogy mi a véleménye az együttesről egyből rávágta, hogy egy sátánista náci zenekar!

Mikor ezt megtudta szegény Márk rögtön szakított a csajjal, csak azért mert lenácizta a Rammsteint!!

2013. aug. 12. 20:22
 10/17 unbelieveable ***** válasza:

Youtube-on is minden Rammstein videó alatt megy a nácizás... Egyébként a Links 2 3 4 pont erről szól:

„Kétségtelen, hogy nem politikai együttes vagyunk, de számtalan rágalom után, mint például "a Rammstein a jobb oldalon áll", vagy "a Rammstein náci?" egyszerűen álláspontot kellett foglalnunk. Ezt interjúkban sosem tettük, mert sok újságíró azt írja, amit hallani akar. Emiatt túl kockázatos lett volna egy nyilatkozat. Zenészekként akartunk állást foglalni, egy jó dallal. A „Links” szónak pusztán politikai jelentése van, mivel a szívünk igazából a bal oldalon van. Soha nem volt közünk a jobb oldalhoz és nem is tudjuk, hogy került ezzel kapcsolatba a Rammstein. Csak azért, mert kemény német zenét játszunk, még nem vagyunk nácik. Kétségtelenül nem vagyunk azok, és ennek a dalnak segítenie kellene véget vetnie ennek az ostoba locsogásnak.” (Christian "Flake" Lorenz)

by: [link]

2013. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!