Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mi a legjobb...

Leander20 kérdése:

Szerintetek mi a legjobb ROCK, METAL zene?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 02:39
1 2 3
 1/24 free spirit ***** válasza:
75%

Az összes GUNS N ROSES szam. +metallica,motley crue, kiss, def leppard, bon jovi, megadeth, motorhead, anthrax, black sabbath, misfits,sex pistols, green day, acdc,nirvana, foo fighters, joan jett


Remelem segitettem


16/L

2013. aug. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
igen és sok voltamit ismerek és szeretek!!:)és a töbit meg meghalgatom;)írjatok mégtöbett!!elöre is köszönöm mindenkinek!!
2013. aug. 11. 05:10
 3/24 anonim ***** válasza:

Hu te most megfogtál. Nekem a SOAD Avenged sevenfold, disturbed, korn(RÉGI!) metálból

Rock meg: Nirvana, Arctic monkeys,three days grace, blur nem tudom ide számít-e. De a legjobb, tralán egyértelműen a soad és a nirvana.

14l

2013. aug. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszi névröl halotam némeiket de még nem halotam őket megnézem ezeket is kösti!és írjatok még sokat!!:)
2013. aug. 11. 06:08
 5/24 anonim válasza:
95%
Ha nálam metál, akkor IRON MAIDEN!!!
2013. aug. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 sándorjános ***** válasza:

Ha metál egyértelműen In Flames :D!!

https://www.youtube.com/watch?v=eDM1kCI4CfY

A Slipknot, Amon Amarth, SOAD, Arch Enemy, Iron Maiden, Dio (vagy hard rock?), Manowar, Sonata Arctica, is nagyon ott vannak a szeren.

Magyarokból Subscribe, Road, Leander Rising,

Rock: Guns 'n Roses, RHCP, Bon Jovi, The Subways, Fish!, Quimby (ha alternatív is játszik a listán), Ossian, Paddy and the rats, Alice in chains, Black Label Society.

2013. aug. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Régiek közül : Ozzy,Dio,Judas Priest,Black Sabbath,Pantera,Metallica,Megadeth,Kiss és még sorolhatnám

Kicsit újabbak : Children of Bodom,Bullet for my Valentine,Volbeat,Airbourne

Nincs olyan,hogy legjobb,max legpopulárisabb

2013. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Magyar metal:

Rotor - Acélba Zárva

Wisdom - Words of Wisdom

Chronology - The Eye of Time

Halor - Welcome to Hell

Crossholder - Az Idő Fogságában


Külföldi:

Iron Maiden bármelyik albuma

Cage - Darker than Black

Destillery - Immortal Sun

2013. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Iron Maiden és Mötley Crüe értük élek-halok...de jónak tartom még a Papa Roach-t, a Whitesnake-et és bár kicsit húzós, de a Linkin-t is. 19/L
2013. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Iron Maiden, Metallica, Megadeth, Ozzy, AC/DC, GnR (a régi),Sabaton, SOAD, Judas Priest, Helloween és még sorolhatnám reggelig :D
2013. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!