Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segitsetek már légyszi nekem...

Segitsetek már légyszi nekem nagyon kellene egy számnak a cime, talán még itt van remény tudtok nekem segiteni, többi lent?

Figyelt kérdés
Igen jó szám még 1 csaj játszott zongorán 2csaj énekelte ien jó gyó naon nagy szám még ien tudjátok ien lassu lirai dal..... egyszer látam a klipet a neten háát hogy mondjam nem is klip volt hanem csak játszott a zongorán meg énekelt,, énekeltek és a szövegbe vmi oasmi volt h áááááááááááááá ien dudolás vagy mi és még a szövegbe olyan is volt hogy mintha azt énekelte vna h éncsennordárc meg árhiró árhiró meg nemtom mien nyelven sose hallottam még oat úgy énekel a számnak a végén oan nyelven...... ieneket na tudjátok.... léci segicsetek mert nagyon kéne segics lécci ááá köszi elöre iss!!!!!!!!

2013. aug. 12. 22:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
jah és a klipbe még vot ilyen kép vmi vikingemberröl vagy miröl..... karddal ien szarvval ien vikingbe sisakba...
2013. aug. 12. 22:16
 2/18 anonim ***** válasza:
MIVAN?
2013. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2013. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
vmi variorszhárc is volt a szöveg elején......
2013. aug. 12. 22:17
 5/18 A kérdező kommentje:
meg oan is vmi h dragonbolkamc.....
2013. aug. 12. 22:18
 6/18 anonim ***** válasza:
2013. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyönyörűen gépelsz h kisüti a szemem...
2013. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 22:17

áááá pont az vot a dalama is a számnak csakhoyg aba szöveg isvolt de azért kösz...... lécciiiii............ meg a végén amikor nyinyinyi nyinyinyi nyinyinyinnyinnyi eszt csinája a hegedü akor vmi szöveg vot ien korus naa.........

2013. aug. 12. 22:21
 9/18 anonim ***** válasza:

Akkor azt tudom javasolni hogy a Skyrim zenéit nézd át:)

Küldtem is róla linket a következő válaszomnál:)

Vagy írd be külön a youtub-ba ott lesz valahol az is amit keresel:)

2013. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sir Sarcasm ***** válasza:
csak nekem esett le, hogy ez poén?
2013. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!