Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus szexuális probléma....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus szexuális probléma. Bővebben lent. Van remény? Vagy megoldás?

Figyelt kérdés

A pàrommal lassan egy éve együtt vagyunk es lakunk is. Sanjnos buta voltam és neki adtam magam az első éjjel. De a lényeg az lenne, hogy màr ismerkedésünkkor elmondta, hogy nem adja oda magàt a pàrjànak 5 hónap letelte előtt. Nos,.ez az idő bőven letelt. Mondhatni "meg is kaptam". Szóval a lényeg, hogy fiatal koràban molesztàltàk, meg is. erőszakoltàk, talàn ez lehet a probléma, nemde? De mégsem hagy nyugodni, mellette vagyok és imàdom a testét lelkét egyarànt, viszo.t meg sosem.làttam meztelenül, aludtunk mar àdàmkosztümben, de mindig takarta magàt és az éjszaka közepén felöltözött.

Mikor eljött az időm, hogy hozzaérhessek,.csak.külsőleg engedte, ami nem probléma, sőt kiugrottam a bőrömből, csak mostanàban még ezt sem engedi... Ha levetkőzik és szeretne orgazmust, akkor.csak ollózni lehet. Csak.ígérgeti, hogy talàn egyszer majd oràlisan is hozzàérhetek... De elveszett màr a reményem... Odàig vagyok érte

Talàn próbàlkoznom se kéne? Ne is reménykedjek, hogy hozzàérinthetem az ajkaim vagy làthatom meztelenül? A szemétlàdàk.miatt.nem szerethetem.ùgy a baràtnőm, ahogy tudnàm? és ahogy talàn ő is elképzelte egyszer? Vagy talàn én nem vagyok megfelelő szàmàra? Hogy màr az utóbbi napokban teljesen elutasít, ha màr csak a bugyiàba is benyùlok? Szerintetek van még remény? Fel tud szabadulni valaha? Mindog megdícsérem mennyire tetszik és mennyire vonzó szàmomra.



2013. márc. 25. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg vele ezt megbeszélni egy nyugodt kökrnyezetben, az én barátnőmet is megerőszakolták (rendszeresen) 3-4 éve, de ő mondta hogy túltette magát rajta mert nem akarja hogy amiatt a f@sz miatt ilyen bezárkózott legyen és ne élvezze az életet, tehát próbáld átsegíteni és "elfeledtetni" vele a rég történteket, valószínűleg nem lesz könnyű, de ha túlteszi magát rajta akkor majd boldogan tudtok együttlenni, mindenféleképpen :)
2013. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
ezt nem értem! mindketten lányok vagytok?
2013. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hàt ùgy tudom a leszbuikus azt jelenti, hogy két làny szeretlmes.
2013. márc. 26. 07:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez valószínű az ő mély traumája miatt van. Amíg nem hajlandó ezzel szembenézni, és nem szánja el magát, hogy túl legyen rajta, addig Te hiába hozod le a csillagokat...

Rossz hír: úgy tűnik emiatt (is) leszbi, ha feldolgozza a traumát,lehet nem lesz az...

Szerintem egyértelműen pszihológus kéne ehhez...

2013. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
hány évesek vagytok?
2013. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat. A pszichologus kizarva, nem hajlando meg a szot sem meghallani. Ketelkedek benne, hogyha "kigyogyulna"ebbol, akkor mar nem lenne meleg, ide a bokot, hogy az maradna.


O 14 en 13.

Viccelek. :) o 23, en 22 eves vagyok, illetve 21

2013. márc. 28. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
és melyikőtöké a fiú szerep?
2013. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tessek? Mifele fiu szerep?? :DD ne nevettess.
2013. márc. 28. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Őt nem zavarja a dolog?

Amíg ő nem akar tenni ellen addig Te hiába teszel akármit.

Max kereshetsz egy másik lányt...

2013. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!