Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tinilányok! Ki a kedvenc...

Tinilányok! Ki a kedvenc énekes/énekesnőtök, színész/színésznőtök és mi a kedvenc dalotok?

Figyelt kérdés
Szeretettel várom a véleményeteket. :-)
2013. aug. 13. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Huhh, hát kedvenc énekesnőm Hayley Williams. :) Szóló énekesekből nincs kedvencem, viszont vannak kedvenc bandáim. :) Green Day, Breaking Benjamin, Paramore, Fall Out Boy, Korn, Skillet, Papa Roach, Linkin Park. :)


Kedvenc dalom sincs, nagyon sokat szeretek, méghozzá a fent említett bandáktól. Kedvenc színősznőm pedig Amanda Seyfried és Kate Hudson. :) :)

2013. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc dalom: http://www.youtube.com/watch?v=hT_nvWreIhg

Kedvenc énekesem talán Bruno Mars.. Fall Out Boy-tól és Green Day-től minden, Papa Roach-tól:

http://www.youtube.com/watch?v=j0lSpNtjPM8

De szoktam hallgatni más, mostani "menő" számokat :DD


Színész: Bradley Cooper, Johnny Depp. :)


Nem tudom, te tinilány vagy, vagy "mi".....de neked mi a véleményed? :D


15/L

2013. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok: még Linkin Parkot is hallgatok :)
2013. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jahát most nyár végén fogom kezdeni a gimit és jó lenne ha tisztában lennék hogy a legtöbb tinilány milyen zenéket hallgat. :)


Egyébként én a Green Day számait szeretem a legjobban. :-)

2013. aug. 13. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, kedvenc énekesnőm Christina Aguilera, most nagyon rá vagyok kattanva a Korn-ra, meg még egyéb együttesekre, kedvenc színészem Pierce Brosnan, és jelenleg több kedvenc dalom is van:

Korn: Coming Undone, Words Up

The Offspring: Days Go By,

Hurts: Wonderful Life

2013. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedvenc énekes és énekesnőm nincs, színész Tom Felton és Bradley Cooper, színésznő szintén nincs, és jelenlegi kedvenc dalom a Szabadon a Punnanytól. Így őket megemlítve elmondanám, hogy ők a kedvenc bandám a Hétvégre c. klipjük óta:)
2013. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedvenc énekesem Dave Gahan (Depeche Mode), kedvenc színészem Bruce Willis és Heath Ledger, kedvenc dalom konkrétan nincs, a kedvenc együtteseim dalait imádom, Depeche Mode, Red Hot Chili Peppers, Limp Bizkit, Rise Against, Linkin Park, Slipknot dalok...
2013. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:


Mi, itt válaszolók hatból öten eléggé hasonló stílusú zenéket kedvelünk, de nem ez az átlag. A gimi "menő gyerekei" mind David Guetta-t, Nicki Minajt és egyéb általam szennynek tartott disco zenét szeretnek. Tehát nem az a "trendi" amit mi hallgatunk. Én a személyiségemből is stílusomból kifolyólag hallgatok ilyeneket, amióta az eszemet tudom. Ha meg kell egy Kanye West számot hallgatnom, az számomra felér egy kínzással.


Tehát mivel azt szeretnéd tudni, mit hallgatnak a mai gimisek, akkor "ne ránk hallgass"! A velünk egyidősek 90%-a azt sem tudja, mi az a Korn vagy Linkin Park. Ha be akarsz illeszkedni, akkor nézz Éjjel-nappal Budapestet, szeresd a One Directiont és kerüld a könyveket, hiszen szörnyű dolog lenne, ha egy kis olvasottság és lexikális tudás menne a fejedbe.


És nem megbántásként mondom, de ne itt kérdezgesd, hogy mit hallgatunk, hiszen ezek "mi" vagyunk, Te pedig Te vagy. Hallgasd azt, amit szeretsz, hiszen az a jó, ha egy embernek van személyisége, egyénisége.

2013. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hát én sokféle zenét hallgatok, nagy kedvenceim énekes/énekesnőben nincsenek, de csak szeretem őket, pl. Rihannát, Pinket stb. meg férfiben Bruno Mars, Justin Bieber stb. de nem vagyok egyiknek se rajongója csak néhány számát szeretem :) inkább a bandàkat részesítem előnybe, nagy One Direction rajongó vagyok :) kedvenc színészeim: Johnny Depp, Ian Somerhalder, kedvenc színésznőim: Nina Dobrev és Scarlett Johansson :)
2013. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8


Ott a pont, amit leírtál, az a szín igazság!


+1

2014. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!