Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc filmetek?

Kedvenc filmetek?

Figyelt kérdés

Már millió filmet láttam, szóval nehéz találni olyat, amit még nem néztem meg és érdekel. Itt leginkább romantikus-, csajos-, tinifilmekről van szó, ami nem bugyuta stb.

Ami nekem nagyon tetszett: Az utolsó dal, Kék lagúna (2012), A felhők felett három méterrel, Kedves John (ezeken kívül persze még nagyon sokat láttam).

Fontos, hogy nem régi filmeket keresek, tehát max. 6-7 évest. Aki tud, legyen szíves írjon nekem sok jó filmeket, melyekben fiatalok játszanak.

Köszönöm előre is. :)


Ui.: Nem tettem volna fel a kérdést, ha nem találtam volna olyan filmet, amit keresek, tehát megnéztem már sok ezen az oldalon levő kérdést. :)



2012. dec. 26. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Helo!


Submarine - Remek film, amely kellöen erdekesen nyul a temahoz - mind tartalomban, mind megjelenesben.

2012. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Ne engedj el

Levelek Júliának

Négyen egy gatyában

Bajos csajok

Hamupipőke történet

Los Angelesi tündérmese

Egy új tündérmse

2012. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Láttam mindet, de köszönöm! :)
2012. dec. 26. 13:07
 4/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg nehany, kicsit tagitva a kört:


(500) Days of Summer, Másodpercenként 5 centiméter - ez anime, de talan a legcsodasabb szerelmi drama, amit lattam -, Holdfény királyság - az idei ev egyik elgjobb filmje.


Ajanlanek meg sokkal többet is, de mivel megszabtad, hogy joval 2000 utani filmek jöhetnek csak szoba, ezert rengeteg fantasztikus alkotas alapbol kiesett.

2012. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ezeket is láttam már, de köszönöm! :)))

Már nagyon sok mindent láttam, de nagyon szeretnék nézni már valami igazán jó filmet!

2012. dec. 26. 13:15
 6/15 anonim ***** válasza:
A macskám, a családom és a fiúk
2012. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Láttam. :)
2012. dec. 26. 15:45
 8/15 anonim válasza:
Az angyal (Val Kilmertől, holnap lesz a tvben) :DD
2012. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szintén láttam, bár azt hiszem már elég régi film.
2012. dec. 26. 18:35
 10/15 anonim ***** válasza:
LOL, Házinyuszi, Egy új tündérmese:Volt egyszer egy dal, Vadócka, Az éhezők viadala, négy karácsony, galaxis útikalauz stopposoknak, Street dance, 10 dolog amit utálok benned, Pompom srácok, Bajos csajok, Hajrá csajok, Bújj, bújj szőke, Csaó Lizzie!. Vannak köztük olyanok amik nem kimondottan csajos filmek, de szerintem mindegyik jó.
2012. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!