Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki lefordítana nekem 3...

Valaki lefordítana nekem 3 spanyol dalt magyarra? (mind a 3 Abraham Mateo-tól van)

Figyelt kérdés
az 1. Senorita, 2.Te voy a amar,3. Mi super estrella nagyon megköszönném valakinek, aki tud segíteni!

2013. aug. 14. 10:24
 1/4 A kérdező kommentje:
nekem a dalszövegük kellene magyarul.:)
2013. aug. 14. 17:59
 2/4 anonim ***** válasza:
A Te voy a amart megcsinálom ma vagy holnap neked.A többit egyelőre még nem igérem.:)
2013. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meghoztam a Te voy a amart.Nem garantálom,hogy mindenhol jó,mert nem régóta tanulom a spanyolt,de azért a lényeg biztosan stimmel,és nem is nehéz a dalszövege.Az 'es poco decir' résszen gondolkodtam,hogy lehetne magyarosan mondani,hát ennyire sikerült.:)

Te voy a amar-Szeretni foglak

Es poco decir, que eres mi luz mi cielo mi otra mitad-Kevés,ha azt mondom,te vagy a fényem,az egem,a másik felem

Es poco decir, que daría la vida por tu amor y aun más-Kevés,ha azt mondom,odaadnám az életem a szerelmedért,és minden mást

Ya no me alcanzan las palabras no-Már nem elég nekem a szó,nem

Para explicarte lo que siento yo-Hogy kifejezzem,hogyan érzek,

Y todo lo que vas causando en mí-És mindent,amit nekem okozol

Lo blanco y negro se vuelve color-A fekete és fehér színesbe fordul

Y todo es dulce cuando está en tu voz-És minden édes,amikor a hangod hallom

Y si nace de ti.-És ha belőled fakad


Te voy a amar y hacerte sentir-Szeretni foglak és éreztetni veled

Que cada día yo te vuelvo a elegir-Hogy mindennap téged választalak

Porque me das tu amor sin medir-Mert nekem adod a szerelmed mérlegelés nélkül

Quiero vivir la vida entera junto a ti-Az egész életemet veled akarom élni


Es poco decir, que soy quien te cuida como ángel guardián-Kevés,ha azt mondom,őrző angyalként védelek

Es poco decir, que en un beso tuyo siempre encuentro mi paz-Kevés,ha azt mondom,a csókod mindig békét hoz

Ya no me alcanzan las palabras no-Már nem elég nekem a szó,nem

Para explicarte lo que siento yo-Hogy kifejezzem,hogyan érzek,

Y todo lo que vas causando en mí-És mindent,amit nekem okozol

Lo blanco y negro se vuelve color-A fekete és fehér színesbe fordul

Y todo es dulce cuando está en tu vos-És minden édes,amikor a hangod hallom

Y si nace de ti.-És ha belőled fakad


Te voy a amar y hacerte sentir-Szeretni foglak és éreztetni veled

Que cada día yo te vuelvo a elegir-Hogy mindennap téged választalak

Porque me das tu amor sin medir-Mert nekem adod a szerelmed mérlegelés nélkül

Quiero vivir la vida entera junto a ti eh eh-Az egész életemet veled akarom élni


Mi corazón espera, serás mi princesa traviesa-A szívem arra vár,hogy te légy a pajkos hercegnőm

Mi princesa traviesa tu serás, no puedo parar, no puedo parar de imaginar-A pajkos hercegnőm leszel,nem tudom abbahagyni a képzelődést

Te voy a amar y hacerte sentir-Szeretni foglak és éreztetni veled

Que cada día yo te vuelvo a elegir-Hogy mindennap téged választalak

Porque me das (porque me das) tu amor sin medir (oh oh)-Mert nekem adod a szerelmed mérlegelés nélkül

Quiero vivir la vida entera junto a ti eh eh-Az egész életemet veled akarom élni

Vivirlo oh oh vivir la vida entera (junto a ti)-Az egész életemet veled akarom élni

Porque me das tu amor sin medir-Mert nekem adod a szerelmed mérlegelés nélkül

Quiero vivir la vida entera junto a ti-Az egész életemet veled akarom élni

Es poco decir, que en un beso tuyo siempre encuentro mi paz-Kevés,ha azt mondom,a csókod mindig békét hoz

2013. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm!♥ valahogy szerintem is így van.:) nyugodtan próbálkozhatsz a többivel is, mert nagyon ügyes vagy!
2013. aug. 16. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!