Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fajta zenét szerettek?

Milyen fajta zenét szerettek?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, hogy a többségnek melyik az a zenei műfaj, amit a legjobban szerettek.

Kort és nemet is írjatok. :)


2013. aug. 14. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Helo!


Rock, azon belül is a legtöbb almüfajabol hallgatok a kezdetektöl napjainkig. Doors, Johnny cash, Elvis, David Bowie, The Who Green Day, Skilelt, Slipknot, System, Rammstein, Korn, Powerwolf, Dalriada, Ensiferum, Hammerfall, Black Sabbath, In Flames, Dropkick Murphys, Aerosmith, Old Mans Chield, Heidevolk, Dalriada...


Tovabba szeretem a klasszikus zenet, valamint neha hallgatok olyan mas müfaju szamokat, amik megtetszenek. De szamomra nagyon fontos, hogy hangszer legyen a zeneben.

2013. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a legtöbbet meghallgatom amiben tényleg van hangszer,de amit igazán szeretek az a rock és punk,de ahogy írtam ezek nem zárják ki a többit,ha olyan hangulatom van meghallgatok bármit

20L

2013. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Daft Punk, Justice, egy szóval francia elektronikus zenék.
2013. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a rock zenét szeretem de inkább azon belül is inkább a metált.
2013. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kini :)) ***** válasza:
Általában "mindenevő" vagyok, de ha muszáj választanom, a rockot szeretem a legjobban, és a Magyarországon sajnos nem annyira népszerű folk- pop stílust. :) 14/L
2013. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!