Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » V*réb ez a Busta az összes...

V*réb ez a Busta az összes magyar Rapper nem?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja mekkora isten ez a busta meg ez meg az miközben egy nagy kalap f*st nem ér.a magyar rappel együtt ahol csak az számít hogy így b*sztam meg anyád,így törlöm ki 20ezresekkel a s*ggem,meg persze an*kának való jó kívánságok sem maradnak el.őszintén mit kell abban isteníteni hogy egy kopasz gy*kér mindenféle fa**ságokat elmond aminek az esetek 80%ban értelme sincs? a drogos nyomorult rapperekről meg nem is ejtenék szót.. A Sub Bass monster,CoD ezek kívételek nálam.de őszintén mi a jó abban hogy lopott Beatekkel reklámozzák magukat hogy ez az én zeném,én csináltam..rappelni bárki tud.. gitározni,dobolni és egyéb hangszerekhez meg sok embernek azért nem tetszik mert tudás kell hozzá, lekvárok.

2013. aug. 15. 09:53
1 2
 1/18 dejong válasza:
Nem,attól még valaki szeretheti a zenéjét
2013. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Rentai ***** válasza:
Majka, Curtis, BLR, Pápai Joci, Dopemann... ők is rappernek mondják magukat.
2013. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Te most komolyan kicsillagoztad azt a szót, hogy veréb?
2013. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt hiszed hogy mindenki tud rappelni? Akkor tegyél már fel egy videót magadról a youtube-ra ahol rappelsz hiszen ha mindenki tud akkor nyilván te is mestere vagy a szakmának. Ja és ha csak a Mr. Busta féle rapperek miatt ítéled el szinte az egész műfajt akkor elég beszűkült látókörű ember lehetsz.
2013. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A Rap is egy műfaj (bár nem az enyém) de lehet jól is csinálni. Én is azt gondolom, tapasztalom, hogy hangszeren megtanulni játszani több munkát igényel, de a Raphez is kell érzék. Nos ez a képesség Bustából hiányzik.
2013. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 dandi98 ***** válasza:
Miért rakna fel magáról videót? Hogy hírdesse, ezaz, én vagyok a király? Unom ezeket a "bizonyíts" szövegeket. Talán tud rappelni, talán nem. És? Ha nem hiszed, nem hiszed. Neki nem érdeke, hogy elhidd.
2013. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hékás, kérdező, ne bántsd!! Van olyan száma, amit szeretek. Nem nagyon hallgatok rapet, tőle egy jót mindenképpen tudok.
2013. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nemértem azokat az embereket akik nem szeretik a rappet de szidják azokat akiknek van nézettségük meg hírnevük.HA te CoD-ot halgatsz akkor halgasd azt és ne foglalkozz Bustával meg ezekkel.Én személy szerint 2 éve hallgatom Bustát de nem tartom magam vérbeli rajongonak,de van sok száma amit szeretk,de amikben soakt káromkodik azokat nem.:)Mindenkinek más az izlése,nekemis emgvan a véleményem a CoD-ról,Majkáról,de nem mondom el emrt senkit nem érdekel:D
2013. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Hírnevük is honnan van gondolkozzál? Na ?


Hát a sok lázadó tini akik el vannak ájulva hogyan kármkodik busztácska.

Ebben a korban ez a menő.. tucatgyerekek hajrá ;))

De lassan már nincs olyan akit ne vett volna a szájára.. pl most pávákat fikázta.. fszt érdekel a véleménye minden ember más de úgy tűnik ekkora élet tapasztalatra nem futotta.


Túl sok önbizalma van..


De akik rajonganak érte egyszer felnőnek ( vagy nem) olyan ez mint amikor egy kislány szerelmes egy hírességbe, azthiszi nem fogja elfelejteni.. dehogynem



Elég értéktelen pasas.. a nőkkel nem tud bánni csak a mocskos qrvákkal.( vagy még azokkal sem) pedig tisztelhetné legalább az anyját aki megszülte.. ha él ha nem.


Nincsenek értékek az életébe csak a rap qrás meg a pia


Az ilyen ember fog egyedül meghalni :)


Elbusta :D

Nem is kell vele törődni, legalább szűri a normális embereket :)

2013. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Ezen elgondolkoztam énis.Most még hallgatom (17f) de abban már msot biztos vagyok hogy egy 3-4 év mulva már nem fogom mivel,tegyük fel nézzünk a jövöbe,az nekem csepeptsem szimtepikus hogy a gyerekeim ilyet halgatnának.
2013. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!