Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » V*réb ez a Busta az összes...

V*réb ez a Busta az összes magyar Rapper nem?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja mekkora isten ez a busta meg ez meg az miközben egy nagy kalap f*st nem ér.a magyar rappel együtt ahol csak az számít hogy így b*sztam meg anyád,így törlöm ki 20ezresekkel a s*ggem,meg persze an*kának való jó kívánságok sem maradnak el.őszintén mit kell abban isteníteni hogy egy kopasz gy*kér mindenféle fa**ságokat elmond aminek az esetek 80%ban értelme sincs? a drogos nyomorult rapperekről meg nem is ejtenék szót.. A Sub Bass monster,CoD ezek kívételek nálam.de őszintén mi a jó abban hogy lopott Beatekkel reklámozzák magukat hogy ez az én zeném,én csináltam..rappelni bárki tud.. gitározni,dobolni és egyéb hangszerekhez meg sok embernek azért nem tetszik mert tudás kell hozzá, lekvárok.

2013. aug. 15. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy rengeteg ilyen van, nem tudom, miért ők híresek. De ne ítéld el miattuk az egész műfajt, vannak itthon nagyon jó előadók. Keress rá ilyenekre, mint: Tkyd, Phat, Deego, Riddler, Day, és még sorolhatnám.
2013. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
21%

Hagyjátok már ezt a magyar rappet. Ezt az egészt semmibe se nézem, teljesen kamu az összes magyar "gengszter" rapper. Ja Busta az esztergomi "gettóban" nagyon kemény...

Ja és a többi meg nyálas szar, egyik sem az igazi életről, megpróbáltatásokról szól. Ezért szeretem én az amerikai oldschool rappet, na az tényleg rap

2013. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vicces vagy is inkább undorító, hogy pár rapper miatt az egész szakmát lehúzzák egyesek, mikor a magyar rapperek 20% át sem ismerik... Pl. Rhino miért lenne veréb? Vagy Tkyd? És még sorolhatnám... Akinek ez a stílus nem jön be kerülje Busta -t és ennyi, szerintem leginkább csak rá jellemző ez a dolog, meg pár kivétel...
2013. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy hogy vagytok vele,de aki egy panelben nő fel fater nélkül egyedül az édesanyjával sok nélkülözéssel az át tudja érezni az ilyen szövegeket és azért hallgatja őket,ahelyett,hogy ilyen kőgazdag cukifiukat akik arról zenélnek,hogy milyen jó ro*adt gazdagnak lenni és a plázában lógni egész nap. És itt jön a képbe a divatrapp ami arról szól,hogy szintén milyen gazdag és kemény vagyok és akkor azok a srácok akiknek apjuk meg az anyjuk a p*csája alá tolt minden elmondhatják magukról,hogy ők swagok,yolók ,fekaniggagangszták mert már ilyet hallgatnak...

A legjobbak;

http://www.youtube.com/watch?v=Kzmdo9yijew&list=WLC387EEEAD3..


http://www.youtube.com/watch?v=GeHNRw4AISk&list=WLC387EEEAD3..

2013. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy magyarországon kevés ember mondhatja el magáról hogy ez az én zeném, főleg azok nem akiket a rádióban hallasz, azok még egy szöveget se tudnak megírni maguknak nemhogy egy alapot. Pont ezért lehet azt mondani Azára hogy MO-n az egyik legjobb ZENÉSZ, saját zene, saját szöveg, minden saját mégis egy ismeretlen senki az átlag rádió hallgató számára.
2014. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
érdekes amit írtál...az egész műfajt egy mr.buktához hasonlítottad...Hallgass meg pár T-Kyd, AKPH(Akkezdet Phiai), Killakikitt, NKS, Deniz, Subbass monster számot más lesz a véleményed... ezeknek a zenéknek van mondanivalójuk és nem csak a nemiszervekről szólnak :)
2014. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Soha sem értettem, miért ítélkezik valaki olyan dolgokról, amiről nem sokat tud. Busta élete a piáról szól? Néha iszik, nagyritkán be is rúg, ez szerintem nem olyan nagy bűntett, mint ha drogozna, lopna, mint pl néhány ellensége. Sok olyan hallgatója van, akik nem 12 évesek, nem divathallgatók, mert sok száma van, amelyben nem káromkodik sokat, vagy nagyon keveset, és komoly mondanivalója van. Nem csak az a baj, hogy 1 előadó alapján ítélitek el a magyar rapet, hanem az, hogy hallotok tőle több káromkodós számot, és az igényesebb számokat sem hallgatjátok meg emiatt. Halotok tőle 3 olyan zenét, amelyikben sokat káromkodik, és kezditek a támadást: "csak káromkodni tud, stúdiógengszter, kamu, vamzer" stb hülyeségek.
2014. aug. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hallgassatok children of nincsszexet akkor......... az való nektek meg vv béci
2014. aug. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!