Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a One Direction-t?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 13:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
59%
mert kopizós pózer tyúkmellű kis csövesek
2013. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%

Esetleg mert


1. S**r együttes

2. Mert langyik a bandatagok (guglizz csak rá)

3. Mert a Queen, a Republic, a Rolling Stones vagy akármelyik magyar/régi együttes hatvanszor jobb mint ez a... s**r.

2013. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
39%
mert buz1s
2013. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
12%
a fiúk azért nem szeretik,mert buz*nak gondolják őket(lehet hogy azok,lehet hogy nem,erről most ne nyissunk vitát),a lányok meg szeretik csak titkolják mert esetleg cikinek gondolják a barátaik akik nem szeretik stb...
2013. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert tömegzenét játszanak, nem kiemelkedőek, és ehhez mérten túl vannak imádva. Melegek; vagy legalábbis biszexuálisak. Egyébként pedig sok embernek van egy ízlése, amibe ezek nem férnek bele, ezért nem szeretik!
2013. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%
Általában a nagyon híres tinisztárokat a fiatalok vagy nagyonnagyon imádják vagy kifejezetten utálják. Nekem nincs semmi bajom velük, nem szeretek előítéleteket mondani az olyanokról, akiket nem ismerek eléggé. Lehet, hogy tehetségesek, jó zenéik vannak, bár én mégsem szeretem a zenéjüket, de nem mondok róluk semmit rosszat, csak annyi, hogy nem az én ízlésem a pop zene meg az ilyesmi. Attól, hogy nem szoktam hallgatni a zenéjüket, még nem mondhatom el róluk, hogy utálom őket, vagy, hogy b*zik, szerintem ilyet csak a nagyon gyerekes, meggondolatlan emberek tesznek. :)
2013. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat szerintem van egy jó számjuk a best song ever.
2013. aug. 15. 19:58
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
Én erre csak ezt írom: [link]
2013. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
47%

Utolsónak gratulálok,hogy nincs annyi fantáziája,hogy megfogalmazzon egy normális választ,helyette belinkel egy más által készített képet.Tipikus 1D fan.

James Hetfield és Matt Tuck is jól néz ki még sem mondja rájuk senki azt,hogy melegek.Hogy lehet ez?

Ennyi erővel Brad Pittet is le búzázhatjuk.Nem,ők csak szimplán úgy néznek ki mint a pícsaszájú kislányok,semmi férfias vonásuk nincs és még a hangjuk is lányos.

2013. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
"James Hetfield és Matt Tuck is jól néz ki" Ember! az egyik egy ocsmány vénember a másik meg egy ronda ciki hosszúhajú rocker, ezek neked jól néznek ki?!, rájuk nem néznék, még ha az én korosztályom is lenne bármelyik, neked aztán szar egy ízlésed van, részvétem.
2013. aug. 17. 18:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!