Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 'Gáz', ha egy 16 éves fiú...

'Gáz', ha egy 16 éves fiú ilyen együttesektől hallgat csak zenéket?

Figyelt kérdés

Tehát ezekről az együttesekről lenne szó:

-Big Time Rush

-The Wanted

-Midnight Red

-Maroon 5

-One Direction

-Lawson

-5sta family

A véleményetekre lennék kíváncsi, nem a kritizálódásotokra!!!



2013. aug. 10. 11:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Ízlések és ficamok, azt hallgat amit akar. Ha az tetszik neki, úgy sem tud(sz) ezen változtatni. Én ezek egyikét sem ismerem, a One Directionról hallottam, hogy most épp azt divat utálni, de kb ennyi.
2013. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%
én lány vagyok és szerintem sexi ha egy fiu nem fél ilyeneket hallgatni;)
2013. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
Tudod mi a 'gáz'? Ha valaki gáznak érzi saját magát és a zenei ízlését. Csak rád tartozik, hogy téged milyen zene tesz boldoggá, hallgasd azt, ami neked tetszik.
2013. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
44%

Lány vagyok 16 éves szerintem rohadt béna számok/együttesek talán még a(z) One Direction...De az sem annyira van pár számuk ami elmegy.. pont elég -.- true...


/Czapp Zsanett/16 éves/

2013. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
'Rohadt béna együttesek' ?!?! Nem szeretem én sem annyira az 1D-t, csak 1-2 számuk van meg, de szerintem a One Direction sem egy csúcsbanda! Mondhatni világhírű együtteseket soroltam fel, nem tudom, akkor neked mi a jó zene/énekes/banda!
2013. aug. 11. 08:26
 6/38 anonim válasza:
84%
A 3.-nak totálisan igaza van. Semmi értelme egymást fikázni. Bevallom, én sem vagyok oda azokért a zenékért, amiket leírtál, de ettől még nem kritizálom. Ha neked ez tetszik, hát hallgasd ezt. :) És ne tartsd ezt 'gáz'-nak, mert nem az! Peacee :D
2013. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
78%
Ja, mellesleg komolyzenét hallgatok, és még soha senki nem vert agyon emiatt. :D Érdekes.. Ezt üzenném a 4. válaszolónak..
2013. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
88%
nem gáz. Mindenki azt hallgat amit szeret. Fogd fel ugy hogy te különleges vagy. :) (for the win :))
2013. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném, hogy ez egy olyan dolog, amiről vitatkozni lehetne. Mindenkinek más a zenei ízlése. Egyeseknek pedig nincs. Egyáltalán nem gáz. A Big Time Rusht bírom, a Maroon 5 zseniális, a One Direcion-ról hallottam, ők az a banda, amit manapság divatos utálni. Egyes dalaik fülbemászóak. Azt hallgatsz, amit akarsz, aki ebbe beleszól, azt visszakézből töröld képen! :)
2013. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
42%

Nyugi miért gáz én szretem a régi magyar nótákat is amiket még nagyim hallgatok és szép emlékek bukkannak elő amiket anagyimmal éltem átt még régen na és aztán ez csak zene mindenki azt halgat ami tetszik nekiJa és egyébként arockzene kedvelóje vagyok de a magyar nóták is jöhetnek meg néha mulatóst is halgatok ha rámjön ,nem csak lagzikor.és még mindig élek pedig már se a magyarnóta se a mulatós és a jó öreg magyar rockzene sem divat pl Az edda,ossian,republik csak lásd a statisztikámat mit kapok érte hogy ilyen zenéket merek jó zenének ajánlani.De lexarom mert tudom hogy van akinek meg tetszik ha belehallgat egy egy általam kedvelt muzsikába.

pl ez a zene mindig könnyeket csal a szemembe ha végig hallgatom mert előjönnek az emlékeim a nagyimról

Nótáskedvü volt az Apám

[link]


És hogy cikie számomra nem azt meg,hogy valakinek nem tetszik mert nem divatzene lexarom magasról.

2013. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!